903. Матір Спасіння: Кожне Таїнство буде змінене до невпізнання

Четвер, 5 вересня 2013 р. Божого, 9:35

Моя дитино, коли на Святу Голову Мого Сина було покладено Терновий Вінок, це було зроблено не лише для того, щоб завдати Йому страшних фізичних тортур, але тим вони хотіли зробити заяву. Це було зроблено як символічний жест. Знущаючись над Ним, вони говорили, що не терпітимуть цього Чоловіка, який каже, що Він є Главою Церкви і Який називає себе Месією. Вони осквернили Голову Церкви, коли коронували Його і вони осквернять Його знову у ці часи.

Їм недостатньо того, що вони, вороги Христа, заволоділи Церквою Мого Сина зсередини – вони будуть осквернювати Його багатьма іншими способами. Вони змінять Гостію для Святого Причастя і значення того, чим є Свята Євхаристія. Вони скажуть, що вона, Свята Євхаристія, представляє людство і що вона є знаком нового спілкування – зібранням всіх людей воєдино в Очах Бога. Вам, Мої діти, буде сказано, що ви всі перебуваєте у взаємному сопричасті і що це є підставою для святкування.

Святе Причастя – це Тіло Христове та Його Реальна Присутність. Воно не може бути двома різними речами. Окрім того, його значення буде перекручено – все, з чим вас вкінці залишать, буде шматком хліба, бо коли вони осквернять вівтарі і Найсвятішу Гостію, то Присутність Мого Сина зникне.

Кожне Таїнство буде змінене до невпізнання. Вороги Мого Сина будуть такими хитрими, що святі обряди будуть виглядати зміненими в незначній мірі. Таїнство Сповіді буде скасоване, оскільки звір не хоче, щоб душі були відкуплені, тому що це було б перемогою Мого Сина.

Діти, ви повинні продовжувати просити Мене про заступництво, щоб біль цих майбутніх подій був послаблений, а час скорочений.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.