ВЕЛИКЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

зображення Viber 2024 05 06 13 03 06 039

Пророцтва і одкровення про Велике Попередження:

«Велике Попередження» – містична зустріч кожної душі з Богом, яку передбачила Богородиця у 1961 році в Гарабандалі [Іспанія].

Божа Матір в Гарабандалі про цю Подію сказала наступне:

“Спочатку прийде Пересторога. Її буде видно на небі, а тоді відчується внутрішньо кожним, хто живе на землі. Ніхто цього не уникне. В певний момент раптово все зупиниться. Тоді кожен побачить зло, яке вчинив і добро, якого не виконав. Це буде дуже боляче – люди воліли б умерти, аніж це пережити. Але вона не спричинить фізичної шкоди. Коли б хто помер, то тільки від шоку через пережите. Пересторога служитиме як очищення, щоб «виправити совість світу» і приготувати його до «Великого Чуда”.

 

Ця подія була передбачена також і в одкровенні св. Фаустині Ковальській. Фрагмент зі “Щоденника св. Фаустини Ковальської” [п. 83]:

“… перед тим, як прийти, як справедливий Суддя, Я приходжу як Цар милосердя. Перед тим, як прийде справедливий день, людям буде даний такий знак на небі.

Згаснуть усі світила на небі і настане велика темрява по всій землі. Тоді на небі з’явиться знак Хреста, а з отворів, де були пробиті руки і ноги Спасителя, виходитимуть великі світла, які на певний час будуть освітлювати землю. Станеться це незадовго перед судним днем”.

Що являє собою Велике Попередження?

Це велике Попередження є виявом Мого Божого Милосердя, даного сестрі Фаустині. Цей великий Акт Мого Милосердя був передбачений і саме під час Попередження Моє велике Милосердя огорне увесь світ. Мої Кров і Вода хлинуть з Мого Серця, так що врешті всі пізнають Правду.

[Ісус, посл. 124 від 26.06.2011]

 

Попередження – це чудо, дозволене Моїм Отцем, яке повинно забезпечити, щоб якомога більше Його дітей, наскільки можливо, могли увійти до Мого Нового Царства. [Ісус, посл. 636 від 08.12.2012]

 

Попередження є формою Глобальної Сповіді. Це буде час, коли від кожного очікується, що він попросить прощення своїх гріхів або зіткнеться з відкиненням. [Ісус, посл. 226 від 21.10.2011]

 

Попередження прийде як останній рятівний засіб від Мого Предвічного Отця, щоб пролити на людські серця Світло Бога, Світло Правди.

Без нього більша частина людства була б вкинута до Пекла, оскільки не була б гідною Царства Мого Отця. [Ісус, посл. 488 від 13.07.2012]

 

Чому потрібне Велике Попередження?

Цей Божественний Акт Великого Милосердя є для того, щоб вирвати Божих дітей зі зла і взяти їх до законного Спадкоємства.

Через велику темряву, яка огортає землю в цей час, коли Боже Світло є лише відблиском, цей Божий Акт є необхідним.Він відділить добрих від тих, які тонуть у гріху і які завзято тримаються за звіра і за ту славу, яку він їм обіцяє на цій землі… Якщо більшість людей покаються, то Світова Війна не матиме таких наслідків. Після Світової Війни прийде голод, а тоді пошесті. Проте молитва може полегшити кару.

[Ісус, посл. 488 від 13.07.2012]

 

Завдяки тому, що Я дам всім вам пережити цей великий Акт Мого Милосердя, ви отримаєте справжнє уявлення про те, що станеться в День Останнього Суду. В цей спосіб вам буде надано справедливий шанс повернутися до Мене ще раз. [Ісус, посл. 88 від 20.05.2011]

 

Велике Попередження – подія

Попередження для багатьох буде жахливою подією – здаватиметься, що надійшов кінець світу.

Багато стануть свідками того, що буде вважатися катастрофою, коли дві комети зіштовхнуться і вибухнуть поблизу поверхні землі. Полум’я вогню справлятиме враження, ніби на небі відбулося виверження вулкану і багатьох охопить страх…Після вибуху на небі з’явиться Мій Хрест.

[Ісус, посл. 487 від 12.07.2012]

 

Коли ці комети зіллються, з’явиться велике червоне небо і знак Мого Хреста будуть бачити всі по всьому світу…

Коли ви побачите Хрест в небі під час Попередження, ви будете знати, що це знак Моєї Любові до вас. [Ісус, посл. 104 від 05.06.2011]

 

Промені вогню червоного кольору – це Промені Моєї Крові, Промені Мого Милосердя…[Ісус, посл. 487 від 12.07.2012]

 

Промені Мого Милосердя зійдуть на кожну людську душу, включно з тими, які будуть засліплені Світлом, настільки темними є їхні душі.

[Ісус, посл. 759 від 06.04.2013]

 

…ви будете наповнені Світлом Правди. Ваша душа буде просвітлена і ви побачите як добрі діла, так і погані вчинки, які зробили у своєму житті.

[Матір Спасіння, посл. 576 від 07.10.2012]

 

Коли розляжеться звук грому, на землю зійде тихий спокій, тиша буде приголомшливою. Не буде чути жодного звуку, лише Мій Голос, який відіб’ється на нещасних душах. Я буду наче промінь сонця, який зробить чітко видимою кожну помилку, кожен гріх і крик відчаю в очах грішника.

[Ісус, посл. 759 від 06.04.2013]

 

Ви будете стояти переді Мною наодинці – нікого не буде поруч з вами. Я покажу вам вашу душу. Ви побачите кожну пляму на ній. Ви заново переживете кожен гріх і тоді Я дам вам час, щоб попросити Мене проявити до вас Моє Милосердя. Не тому, що ви маєте право на Моє Милосердя – але тільки тому, що Я постановив надати вам цей Дар.

[Ісус, посл. 971 від 15.11.2013]

 

Ви побачите свої гріхи і одразу зрозумієте якими вони постають переді Мною. Ви миттєво чітко зрозумієте, якими образливими вони є і злими. Це ваш шанс, діти, покаятися. [Ісус, посл. 39 від 12.01.2011]

 

Коли ви усвідомите пляму гріха, яка у вас існує, тільки тоді ви дійсно зрозумієте смуток, який Я відчуваю. [Ісус, посл. 88 від 20.05.2011]

 

Кожному з Моїх дітей буде показане їхнє життя, їхні гріхи, їхні неправильні вчинки і кожну окрему образу, за яку вони були відповідальні щодо їхніх братів і сестер, все під час містичного досвіду. Жоден чоловік, жінка чи дитина на цій землі не буде виключений. [Ісус, посл. 17 від 22.11.2010]

 

Багато відчуватимуть у своїх тілах пекучий вогонь, немов жар сонця, що проходить крізь них. Вони відчуватимуть у собі пекучий жар, поки самоусвідомлення не дозволить їм стати свідками видовища своїх душ.

Багато відчуватимуть тремтіння землі, немов землетрус. Земля буде тремтіти, стогнати і багато хто буде падати, хапаючись за будь-що, щоб втриматись. Проте земля не розверзеться і не поглине їх, оскільки це буде не фізичний землетрус, а надприродний…

Багато ридатимуть гіркими слізьми розкаяння і смутку, а також будуть терпіти біль упокорення за свої гріхи.

Інші кричатимуть і проклинатимуть, оскільки не будуть в стані витримати просвітлення, Божественного Знаку, через темряву своїх душ і будуть противитися світлу Мого Милосердя. Вони витимуть від болю пекельного вогню, коли Мій Знак Милосердя покаже їм долю, яка на них очікує, якщо не розкаються і не змінять своє життя.

Добрі душі, які люблять Мене, також терпітимуть, адже й вони мають плями гріха в собі, але вони отримають повне відпущення гріхів і також будуть упокорені, коли їм буде показано їхній гріх гордині.

[Ісус, посл. 487 від 12.07.2012]

 

Що означає померти в смертному гріху?

Попередження буде досвідом очищення для вас усіх. Це може бути частково неприємно, особливо для тих, які в тяжкому гріху. Тому що вперше вам буде показано, як це відчувається, коли Боже Світло зникає з вашого життя. Ваші душі відчують покинутість, яку відчувають ті, які помирають в смертному гріху, ці бідні душі, які відклали на занадто пізно, щоб попросити Бога простити їхні гріхи. Пам’ятайте, важливо, щоб Я дозволив усім вам відчути цю порожнечу душі. Бо тільки тоді ви нарешті зрозумієте, що без Світла Божого у ваших душах ви перестаєте відчувати. Ваші душа і тіло були б просто порожніми посудинами. Навіть грішники відчувають Світло Бога, тому що Він присутній в кожному зі Своїх дітей на землі. Але коли ви помираєте в смертному гріху, цього Світла більше не існує.

Приготуйтеся зараз до цієї Великої Події. Рятуйте свої душі, поки ви можете. Бо тільки коли Світло Боже покине вас, ви нарешті усвідомите порожню, безплідну темряву, яку пропонує сатана, яка повна страждання і жаху. [Ісус, посл. 104 від 05.06.2011]

 

Кожен, неважливо, ким він є, зазнає цього Мого унікального одкровення, благословенного Волею Мого Отця. Просвітлення Сумління принесе зі собою багато болю, тому що смуток, якого зазнають загублені душі, буде таким, що вони не зможуть витримати шоку.

Багато хто ослабне і знепритомніє, переповнений горем. Але вони усвідомлять, наскільки їхні душі мають бути очищеними, перш ніж вони будуть готовими увійти у Мій Вічний Рай. [Ісус, посл. 972 від 16.11.2013]

 

Саме тоді ці люди дізнаються, що від них очікується і терпітимуть спокутування протягом деякого часу після Великої Події.

[Ісус, посл. 972 від 16.11.2013]

 

Все залишиться нерухомим на п’ятнадцять хвилин, а після цього життя триватиме, як і раніше, немов би це чудо не відбулося. Однак для тих, чиїх душ торкнулася Істина, життя не може бути та й ніколи не буде вже таким, як раніше. [Ісус, посл. 759 від 06.04.2013]

 

Вони зрозуміють Правду цього пророцтва, коли після цієї Містичної Події, яку переживуть всі Мої діти віком від семи років скрізь по всьому світу, воно збудеться. Ті, які будуть жити після цієї події, будуть більш обережні зі змістом цієї святої Книги. Їм буде важко ігнорувати її, навіть якщо їхня віра буде слабкою; іншим, які не хочуть знати Істину, все ще потрібно нагадувати про зміст цієї Праці. [Ісус, посл. 43 від 28.01.2011]

 

Що треба зробити під час Великого Попередження?

Моє Серце здіймається від хвилювання і смутку, коли Я думаю про Своїх дітей, які просто відмовляються прийняти Правду про Мою Обітницю. Я кажу ще раз, зверніться до Мене зараз і поговоріть зі Мною. Попросіть Мене повернутися до свого серця. Я пристосуюся у вашій душі. Я даю вам цю обіцянку, навіть для тих, які є найзачерствілішими душами. Тільки одне слово – це все, що вам потрібно сказати. Попросіть Мене виявити Мою присутність наступними словами:

Молитва, щоб Ісус виявив тобі Свою Присутність

Ісусе, Я почуваюся загубленим.

Відкрий моє серце, щоб прийняти Твою Любов і покажи мені Правду, щоб я міг бути спасенним. Амінь.

[Ісус, посл. 17 від 22.11.2010]

Зверніться до Мене і скажіть:

Молитва для негайного перепрошення

Ісусе, прошу, направляй мене до Світла і Доброти Твого Великого Милосердя і прости мені мої гріхи. Амінь.

і Я пробачу вас миттєво. Тоді після Попередження ви будете відчувати глибокий мир і радість в своїй душі. [Ісус, посл. 65 від 16.04.2011]

 

[…] прощення – це шлях до свободи. Коли ви пробачаєте тим, які ображають вас або які заподіяли вам біль, ви стаєте вільними духом. Саме тоді радість наповнює вашу душу. Це також означає, що Я присутній у вас. Коли ви пробачаєте іншим, це знак любові не тільки до вашого ближнього, але й до Мене, вашого Божественного Спасителя. Щодо тих, які не вірять в Мене, знайте, що коли вони також пробачають іншим, Я присутній і йду з ними. [Ісус, посл. 89 від 21.05.2011]

 

До атеїстів:

Ті з вас, які кажуть, що є атеїстами, послухайте Мою Обітницю. Я люблю вас і ніколи не здамся в Моїй боротьбі, щоб врятувати вас з пазурів шахрая, сатани, який засліпив вас до Правди.

Коли прийде час і ви побачите під час Попередження власні гріхи перед своїми очима, будь ласка, промовте ці слова:

Молитва для атеїстів під час Попередження

Ісусе, покажи мені Правду і врятуй мене від зла.

Я щиро жалую за свої гріхи і прошу Тебе прийняти мене і показати мені Світло Твого Милосердя. Амінь.

І ви вже ніколи не будете в замішанні, якщо відмовите цю молитву. Тягар буде знято з вашого серця і ви отримаєте справжній мир. Згадайте собі ці слова, коли прийде цей день. Я не покину вас. Я триматиму вас і ви відчуєте, як Моя Любов пропливає через ваше тіло і тоді отримаєте доказ, якого так сильно прагнули. [Ісус, посл. 494 від 17.07.2012]

 

Життя після Великого Попередження

Багато залишатимуться після того в своїх домівках впродовж декількох днів і будуть змушені дбати про себе самостійно, оскільки різні служби обслуговування населення не працюватимуть. Саме тому вам потрібно підготуватись. [Ісус, посл. 487 від 12.07.2012]

 

Не забувайте Моїх вказівок: мати їжу, придатну на десять днів, освячені свічки і освячені предмети у вашому домі. [Ісус, посл. 485 від 9.7.2012]

 

Мої діти повинні зрозуміти, що Попередження, хоч воно і є великим Актом Милосердя, є лише першою фазою того, що буде дуже важким і складним часом для всіх Моїх дітей. Бо після цього [Попередження] ті закоренілі грішники і послідовники сатани заперечать Моє Існування.

Атеїсти скажуть, що це була глобальна ілюзія. Вчені шукатимуть логічне пояснення, але його не буде. Тим часом Мої послідовники будуть розриватися надвоє. Багато мільйонів будуть навернені, але вони будуть дезорієнтованими через брехню, яка поширюватиметься злою групою, односвітньою смертельною організацією, метою якої є знищення неважливих людей через власну фінансову вигоду.

[Ісус, посл. 130 від 03.07.2011]

 

Вороги Бога будуть заперечувати, що Попередження відбулося і вони обмануть мільйони людей, щоб ті повірили в те, що це була космічна подія, коли сонячне світло охопило всю планету, одиничний випадок, викликаний рухом землі довкола своєї осі. Ніщо не могло би бути таким далеким від Правди. І в той час, як вони пропонуватимуть всі ці пояснення, вони будуть заперечувати Існування Бога і відтягувати багатьох від Мене.

[Ісус, посл. 971 від 15.11.2013]

 

На жаль, багато хто повірить, що саме так і було, і знову повернуться до свого колишнього грішного життя, яке колись вели. Тоді розпочнеться битва за душі, яка триватиме протягом певного часу, аж дійде до остаточного протистояння, коли Моє Друге Пришестя покладе край безбожності.

[Ісус, посл. 487 від 12.07.2012]

 

Діти, якщо достатня кількість людей не зможе залишитися на вірному шляху, то неможливо буде запобігти наслідкам Покарання. Бо саме тоді Бог Отець буде діяти, щоб зупинити грішників від знищення Його сотворіння і Його дітей. Він розв’яже землетруси ніколи не знаного раніше масштабу; вулкани в найнесподіваніших місцях і земля буде трястися як корабель в бурхливих водах, без якоря, утримуючого його в одному місці.

[Ісус, посл. 130 від 03.07.2011]

 

Будь ласка, діти, дозвольте Попередженню врятувати вас усіх. Визнайте те, що це чудо допоможе врятувати мільйони людей, які в іншому випадку були б втрачені. Але ті, які не схочуть змінити свого життя, виберуть дім сатани. Без молитви немає надії для них, бо вони втратять ключі до Нового Раю на землі. Натомість вони будуть горіти у вогні Пекла. Якщо б вони знали, куди веде їх цей злий шлях, як ви думаєте, чи вони змінили б свої шляхи? Діти, будь ласка, допоможіть їм, кажучи їм Правду. Моліться, щоб врятувати їхні душі, якщо вони не будуть слухати, бо це все, що ви можете зробити.

[Ісус, посл. 130 від 03.07.2011]

 

Покарання було відкладено і відбудеться воно тільки в тому випадку, якщо люди не покаються і у великій кількості повернуться до своїх злих шляхів після Попередження. [Ісус, посл. 281 від 14.12.2011]

 

Коли відбудеться Велике Попередження?

Ви не повинні намагатися встановити дату Попередження. Я не можу розкрити цю дату, бо це не є згідно з Волею Мого Предвічного Отця. Попередження відбудеться абсолютно несподівано і коли людина буде захоплена зненацька. [Ісус, посл. 281 від 14.12.2011]

 

…спочатку відбудеться навернення. Тоді переслідування. Далі Спасіння. У такій послідовності. [Ісус, посл. 556 від 19.09.2012]

 

Мій Отець дав дозвіл сповістити про Моє Друге Пришестя протягом дуже короткого періоду часу на землі. Воно відбудеться невдовзі після Попередження. Всі душі повинні бути повністю підготовленими.

[Ісус, посл. 281 від 14.12.2011]

 

Як підготуватись до Великого Попередження?

Всі Мої послідовники, прислухайтесь зараз до Моїх вказівок і підготуйте свої душі до Попередження.

Ви повинні почати розважання про все те зло, в якому ви винні, якого ви завдали собі та своїм близьким.

Католики повинні приступати до Таїнства Сповіді що два тижні, якщо хочуть залишатися в стані Ласки.

Таким чином ваш біль під час Попередження буде легким і ви будете мати силу, щоб допомогти своїм братам і сестрам, які відчуватимуть страшний біль і відчуття провини, коли будуть намагатися дійти згоди з просвітленням власної совісті.

Ті з вас, які є християнами або належать до інших віросповідань, які вірять в ці Послання, повинні відмовляти молитву, дану вам через Молитву Хрестового Походу [№ 24] – Повний Відпуст для відпущення гріхів.

Ви повинні відмовляти цю молитву впродовж семи днів поспіль і Я, ваш Ісус, дарую вам прощення.

Молитва Хрестового Походу [24]

Повний Відпуст для відпущення гріхів

О мій Ісусе, Ти – Світло землі.

Ти – Полум’я, яке торкається всіх душ.

Твоє Милосердя і Любов не знають меж.

Ми не гідні тієї Жертви, яку Ти здійснив через Свою смерть на Хресті, але знаємо, що Твоя Любов до нас є більшою від нашої любові до Тебе.

Уділи нам, Господи, Дар Смирення, щоб ми були гідні Твого Нового Царства.

Наповни нас Духом Святим, щоб ми могли крокувати вперед і вести Твою Армію, щоб проголошувати Істину Твого Святого Слова та підготувати наших братів і сестер до Слави Твого Другого Пришестя на землю.

Ми почитаємо Тебе. Ми прославляємо Тебе.

Ми жертвуємо себе самих, наші скорботи, наші страждання, як дар для Тебе, щоб рятувати душі.

Ми любимо Тебе, Ісусе.

Помилуй всіх своїх дітей, де б вони не знаходились. Амінь.

А зараз Я також даю вам особливу молитву, щоб ви відмовляли її за ті бідні душі, які можуть померти від шоку під час Попередження і які можуть перебувати в стані смертного гріха:

Молитва Хрестового Походу [65]

За тих, які перебувають в смертному гріху

О дорогий Ісусе, Спасителю людства, через Твоє Боже Милосердя я благаю про помилування всіх бідних душ в стані гріха, які можуть бути взяті з цієї землі під час Попередження.

Прости їм їхні гріхи і в пам’ять про Твої Страсті я благаю Тебе уділити мені цю особливу Ласку як надолуження за їхні гріхи.

Я жертвую Тобі себе розумом, тілом і душею як покуту, щоб врятувати їхні душі і принести їм Вічне Життя. Амінь.

Мої послідовники, Попередження буде Великою Подією Спасіння, під час якої Я доведу світові Моє Боже Милосердя.

Кожна людина, яка живе у світі, побачить свою душу і багато вперше дізнаються, що в них насправді є душа.

Час є коротким і ви повинні розпочати підготовку…Довіряйте Мені і радійте, бо багато душ будуть врятовані.

Я не виявлю вам дату, але ви знаєте, що треба зробити.

Коли ваші гріхи будуть виявлені, ви повинні просити у Мене прощення і вклонитися в смиренній вдячності за цей Божественний Дар, який є вашою перепусткою до Вічного Життя в Новому Раю на землі.

Пам’ятайте, що немає жодного гріха, незалежно від його важкості, який не може бути прощений, якщо буде виявлено щире каяття.

[Ісус, посл. 487 від 12.07.2012]

 

Подивіться на кожного члена своєї сім’ї, на тих серед вас, які не дотримуються Мого Вчення. Знайдіть серед вас ті душі, які є для Мене загубленими і відкрито Мене відкидають. Я прошу, щоб ви наполегливо молилися за них у цей час.

Ви повинні благати про Милосердя для їхніх душ. Ваші молитви і жертви можуть врятувати їх від жахливих страждань в часі Очищення під час Попередження.

Хоч Попередження не слід боятися, все ж воно спричинить біль тим, які не будуть в стані Ласки.

Приготуйте ваші душі заздалегідь, бо для здорових душ Попередження буде радісною подією.

Вони не страждатимуть, тому що будуть в стані Ласки, особливо коли регулярно приступають до Таїнства Сповіді.

Їхня сила допоможе тим, які повинні пройти через біль Чистилища після Попередження.

Допоможіть тим, які не слухають Мене, щоденно відмовляючи Мою Вервицю до Божого Милосердя.

Складіть Мені, вашому Ісусові, жертву винагородження за гріхи ваших сімей.

Я виявлю Милосердя кожному, хто визнає темний стан своєї душі, коли вам буде показано ваші гріхи під час Попередження.

Тільки ті, які матимуть щире смирення і чисте серце, будуть прощеними. Ті, які Мене покинули, у тому числі й діти, відчайдушно потребують ваших молитов. Ось молитва, яку ви повинні відмовляти за їхнє навернення під час Попередження.

Молитва Хрестового Походу [60]

Молитва за навернення сімей під час Попередження

О дорогий, любий Ісусе, я благаю про милосердя для душ моєї сім’ї [імена].

Я жертвую Тобі мої терпіння, мої випробування і мої молитви, щоб врятувати їхні душі від духу темряви.

Нехай ніхто з Твоїх дітей не відмовиться від Тебе і не відхилить Твою Руку Милосердя.

Відкрий їхні серця, щоб вони переплелися з Твоїм Найсвятішим Серцем і щоб вони могли шукати прощення, необхідного для їхнього порятунку від пекельного вогню.

Дай їм можливість виправитися, щоб вони могли навернутися завдяки Променям Твого Божого Милосердя. Амінь.

Божі діти, готуйтеся кожного дня до Попередження, яке може настати у будь-який час. [Ісус, посл. 463 від 14.06.2012]

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.