ІНШІ ПРОРОКИ

.trashed 1711227802 Img 20230626 194807 000

Святе Письмо: Чимало лжепророків устане і зведуть багато людей. [Мт. 24.11]

І коли хто скаже тоді вам: Глянь, ось Христос, чи онде, – не вірте,  бо встануть лжехристи та ложні пророки, які чинитимуть великі знаки й чуда, щоб, коли можна, звести навіть і вибраних. Ось я попередив вас. Коли вам, отже, скажуть: Ось він у пустині, – не виходьте; ось він,.у криївках, – не вірте! [Мт. 24.23-24]

 

Фрагмент із приватного Послання [неопублікованого в Книзі Істини] від 1 березня 2013 року:
Послання від Ісуса: «Моя дочко, ти не повинна дозволяти популяризувати інших так званих пророків у рамках цієї Моєї Святої Місії, останньої у своєму роді, щоб врятувати людство. Я це забороняю».


Моє Слово кінцеве. Воно остаточне. Не може бути жодного іншого слова. Кожен, хто проголошує, що говорить в Моє Ім’я, відколи почалася ця Місія в листопаді 2010 року, не має на це права, тому що не походить від Мене.
Знайте, що армія сатани має багато лжепророків, які говорять солодким голосом. Потішаючі, люблячі, замасковані порожніми обіцянками, вони будуть казати прямо протилежне тому, що кажу вам Я. Знайте, що тільки Мій Голос скаже вам Правду. Тільки Мій Голос розповість вам про майбутні події, які вже почали відбуватися. Ніхто інший не може, ані не буде мати права говорити від Мене, Ісуса Христа або від Мого улюбленого Отця.
Отримайте втіху від цього одкровення і знайте, що тільки Свята Трійця спілкується в такий спосіб – Вогнем, який охопить всі душі, які позбавлені гордині і переповнені смиренною любов’ю до Мене.

[Ісус, посл. 793 від 13.05.2013]

 

…Як легко заглушити Мій Голос викриками лжепророків, які в цей час проникають у світ.

Хіба ви не знаєте, що Я переказую Моє Слово заледве кільком душам? Хіба Я не казав вам, що Мої Слова, які Я даю вам в даний час, є останніми такого роду? Чому ж тоді ви з нетерпінням шукаєте слів новопроголошених пророків, які стверджують, що говорять від Мого Імені? Їхнім прагненням є пошук слави і уваги. Те, що вони роблять, це годування Моїх овець поганим замінником, наповненим словами без змісту.

Коли так багато голосів з уст фальшивих пророків привертають увагу багатьох, Мій Справжній Голос відкидається на узбіччя. Ви, які шукаєте Мого Голосу і які слухаєте слова багатьох самопроголошених пророків, повинні зараз послухати Мене.

Існують вибрані душі, з якими Я спілкувався впродовж десятиліть. Я і надалі спілкуюся з ними. З початку цієї Місії Я не дав ще згоди жодній душі для привселюдного проголошення Мого Слова в цьому часі, за винятком тих улюблених вибраних душ, які працюють для Мене роками. [Ісус, посл. 679 від 18.01.2015]

 

Моя ніжно улюблена дочко, Я повинен попередити світ про велику кількість лжепророків, які намагаються у цей час заглушити Мій Голос.
Я посилав багато пророків – усіх з різними місіями, для того, щоб підготувати Божих дітей. Ці Послання, які стосуються Кінця Часів, є єдиними достовірними Посланнями у своєму роді саме для цього часу, тому що Я ніколи не вводив би Божих дітей у замішання.
Ці Послання ніколи не повинні порівнюватися з іншими, які зараз поширюються скрізь для того, щоб суперечити Моєму Святому Слову. Може існувати тільки одна Книга Істини – тільки Я, Ісус Христос, Агнець Божий, можу розкрити Її зміст. Ви, які вірите в Мене, так легко можете бути обманутими. Ви повинні знати, що це є неможливо, щоб існували інші послання, які суперечать цим і в яких стверджується, що вони походять від Бога.
Чи ви довіряєте Мені тільки трохи? Чи ви обіймете Мене, як Я того бажаю, з повним і відкритим серцем? Я закликаю вас з любов’ю і турботою. Я не намагаюся звернутися до вашого розуму. Я закликаю вас через ваші серця і Я притягую ваші душі до Себе. Якщо ви відчуваєте Мою Присутність у цих Посланнях, то немає жодної необхідності шукати схвалення чи підтвердження в будь-кого іншого.
Я Є таким, як Я Є. Я стою зараз перед вами, як це й мало бути. Мій Отець ніколи б не дозволив Мені розкрити зміст Книги Одкровення будь-кому іншому, окрім Сьомого Посланця і цей день настав.
Багато правдивих візіонерів дали світові Слово Боже у минулому і жахливо за це постраждали. Багато хто й надалі отримує від Мене потіху і Я буду продовжувати спілкуватися з ними, бо Я потребую їхніх страждань і молитов. Вони є Моїми вибраними душами і кожна має свою роль у спасінні інших душ.
Ця Місія є останньою. Я повчаю вас, щоб ви слухали Моє Слово зараз, в цьому часі. Тільки Моє Слово, яке дане вам у цих Посланнях, допоможе вам пройти через переслідування. Разом з цими Посланнями Я приношу вам великі Ласки. Ви ніколи не повинні ображати Мене, забруднюючи їх, коли сумніваєтесь у Моєму Слові, порівнюючи Мої Послання з вигадкою, створеною лжепророками.
Ви не потребуєте нікого, хто б вів вас до Мого Великого Милосердя. Ви повинні зосередитися лише на цих Посланнях і залишатися вірними Моєму давньому Вченню, бо воно є вашою спасаючою Ласкою. [Ісус, посл. 887 від 22.08.2013]

 

Я вибрав дванадцятьох простих чоловіків, неосвічених і незнайомих зі Святим Письмом, які були бідними рибалками. Чому Я це зробив? Я знав, що знання, які Я дам їм, будуть прийняті такими, якими вони є. Тому вони не будуть порівнювати Моє Вчення зі Святим Письмом і не будуть шукати помилок, ретельно досліджуючи його, не маючи будь-яких попередніх знань Святого Письма…

… Бог вибирає тільки смиренних і неосвічених на цьому шляху, бо вони не сперечаються. Вони не ставлять під сумнів і не бояться бути відкинутими, бо вони не знають нічого кращого. [Ісус, посл. 898 від 01.09.2013]

 

Моя дитино, невдовзі багато пророків, візіонерів і провидців у світі вже більше не будуть отримувати послань, щоб звільнити дорогу для цих найважливіших Послань.

Більша частина Моєї праці через візіонерів незабаром зупиниться, щоб уступити місце Голосу Святого Духа, даному тобі, пророку Кінця Часів.

Багато лжепророків, що з’явились, і надалі кричатимуть на весь голос і їхні голоси будуть єдині, які змагатимуться за увагу із цими правдивими Посланнями з Небес. [Матір Спасіння, посл. 521 від 13.08.2012]

 

Кожне попередження для світу через ці Послання походить від Того, Хто є Всемогутнім. Я приходжу в Ім’я Мого Отця і Він посилає Мене приготувати шлях, щоб освятити землю перед великим Днем Мого Другого Пришестя.

Тільки Мій Голос приносить вам новини щодо того, чого бажає Мій Отець, щоб Його діти це знали. Це єдині Послання, що відкрито проголошують Правду про двох безбожників, які розділять світ навпіл через велике відступництво. Ви ніде більше не почуєте Правди про Моє Друге Пришестя, бо жодному з вас не було дано Повноваження говорити до усього світу від імені Того, Хто створив вас. [Ісус, посл. 985 від 04.12.2013]

 

Я Є Правда. Правда ніколи не вмирає. Моє Царство є вічне і ви, Мої улюблені діти, належите Мені. Прийдіть. Залишайтеся поруч зі Мною. Я поведу вас до вашого законного Спадкоємства. Довіряйте Мені. Слухайте Мене через ці Послання – Книгу Істини. Вони є Божим Даром для вас, щоб ви ніколи не забули про Мою Обітницю прийти вдруге, щоб судити живих – тих, які живуть на цій землі, а також тих, які померли у Моїй Ласці…
Ідіть в мирі. Слухайте Мене в цей час тільки через ці Послання.

[Ісус, посл. 1334 від 06.05.2015]

 

Моя дитино, невдовзі багато пророків, візіонерів і провидців у світі вже більше не будуть отримувати послань, щоб звільнити дорогу для цих найважливіших Послань.

Більша частина Моєї праці через візіонерів незабаром зупиниться, щоб уступити місце Голосу Святого Духа, даному тобі, пророку Кінця Часів.

Багато лжепророків, що з’явились, і надалі кричатимуть на весь голос і їхні голоси будуть єдині, які змагатимуться за увагу із цими правдивими Посланнями з Небес. [Матір Спасіння, посл. 521 від 13.08.2012]

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.