887. Я повинен попередити світ про велику кількість лжепророків, які намагаються у цей час заглушити Мій Голос

Четвер, 22 серпня 2013 р. Божого, 23:05

Моя ніжно улюблена дочко, Я повинен попередити світ про велику кількість лжепророків, які намагаються у цей час заглушити Мій Голос.

Я посилав багато пророків – усіх з різними місіями, для того, щоб підготувати Божих дітей. Ці Послання, які стосуються Кінця Часів, є єдиними достовірними Посланнями у своєму роді саме для цього часу, тому що Я ніколи не вводив би Божих дітей у замішання.

Ці Послання ніколи не повинні порівнюватися з іншими, які зараз поширюються скрізь для того, щоб суперечити Моєму Святому Слову. Може існувати тільки одна Книга Істини – тільки Я, Ісус Христос, Агнець Божий, можу розкрити Її зміст. Ви, які вірите в Мене, так легко можете бути обманутими. Ви повинні знати, що це є неможливо, щоб існували інші послання, які суперечать цим і в яких стверджується, що вони походять від Бога.

Чи ви довіряєте Мені тільки трохи? Чи ви обіймете Мене, як Я того бажаю, з повним і відкритим серцем? Я закликаю вас з любов’ю і турботою. Я не намагаюся звернутися до вашого розуму. Я закликаю вас через ваші серця і Я притягую ваші душі до Себе. Якщо ви відчуваєте Мою Присутність у цих Посланнях, то немає жодної необхідності шукати схвалення чи підтвердження в будь-кого іншого.

Я Є таким, як Я Є. Я стою зараз перед вами, як це й мало бути. Мій Отець ніколи б не дозволив Мені розкрити зміст Книги Одкровення будь-кому іншому, окрім Сьомого Посланця і цей день настав.

Багато правдивих візіонерів дали світові Слово Боже у минулому і жахливо за це постраждали. Багато хто й надалі отримує від Мене потіху і Я буду продовжувати спілкуватися з ними, бо Я потребую їхніх страждань і молитов. Вони є Моїми вибраними душами і кожна має свою роль у спасінні інших душ.

Ця Місія є останньою. Я повчаю вас, щоб ви слухали Моє Слово зараз, в цьому часі. Тільки Моє Слово, яке дане вам у цих Посланнях, допоможе вам пройти через переслідування. Разом з цими Посланнями Я приношу вам великі Ласки. Ви ніколи не повинні ображати Мене, забруднюючи їх, коли сумніваєтесь у Моєму Слові, порівнюючи Мої Послання з вигадкою, створеною лжепророками.

Ви не потребуєте нікого, хто б вів вас до Мого Великого Милосердя. Ви повинні зосередитися лише на цих Посланнях і залишатися вірними Моєму давньому Вченню, бо воно є вашою спасаючою Ласкою.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.