985. Горе всім вам, самозванцям, бо ви не походите від Мене

Середа, 4 грудня 2013 р. Божого, 10:30

Моя ніжно улюблена дочко, знай, що кожне Слово, яке виходить з Моїх Уст, походить з Уст Того, Хто послав Мене. Кожне попередження для світу через ці Послання походить від Того, Хто є Всемогутнім. Я приходжу в Ім’я Мого Отця і Він посилає Мене приготувати шлях, щоб освятити землю перед великим Днем Мого Другого Пришестя.

Тільки Мій Голос приносить вам новини щодо того, чого бажає Мій Отець, щоб Його діти це знали. Це єдині Послання, що відкрито проголошують Правду про двох безбожників, які розділять світ навпіл через велике відступництво. Ви ніде більше не почуєте Правди про Моє Друге Пришестя, бо жодному з вас не було дано Повноваження говорити до усього світу від імені Того, Хто створив вас.

В той час як справжній пророк Кінця Часів відкриває вам Правду, так і ошуканець піднесе свій голос, як ягня, яке говоритиме так, наче говорить Правдиве Слово Боже. Тоді як цар землі – злий дух – бореться проти втручання з Небес, сотні лжепророків постануть серед вас і вони ніколи не скажуть вам Правди. Їхні видіння і слова, які виникають з їхньої власної уяви – і в багатьох випадках, під впливом духа зла – будуть об’являти вам хороші речі, які ви хочете почути. Вони заспокоять вас, коли ви будете шукати спокою, але вони введуть вас в оману. Вони будуть говорити про мир, де не буде миру, про Правду, де буде єресь, про рясний врожай, коли буде голод. Ви ніколи не почуєте Правди, бо ці брехуни не захочуть накликати на себе вашого гніву.

Правда готує вас до зустрічі з реальністю важких часів, передбачених у Книзі Мого Отця. Вона дається вам, щоб зробити вас сильними. Але лжепророки, які блукають посеред вас, дезорієнтують вас і скажуть, що всі ці речі є добрі – в той час як вони є погані, і святі – коли вони не є такими. Вони захищатимуть вовків, які схочуть пожерти душі Божих дітей. Їхні слова любові і цитати зі Святого Письма будуть слугувати тільки для того, щоб обманути вас. Однак багато з вас швидше приймуть брехню, замість того, щоб дивитися Правді в очі.

Горе всім вам, самозванцям, бо ви не походите від Мене. Коли ви прийдете до Мене і скажете: «Але Ісусе, все, що ми хотіли зробити – це поширювати Добру Новину», – Я відкину вас і вас виженуть. Ви зрадили Мене, говорячи неправду про місії, які ніколи не були поручені вам. Ви відкидаєте Мене і суперечите Мені, коли привселюдно оголошуєте, що Моє Слово є брехнею.

Ніколи не намагайтеся стати на шляху Божого Служіння, бо Небо відкриється і ви будете першими повалені разом із лжепророком і звіром в Останній День. Покарання випаде на долю усіх тих, які стверджують, що прийшли в Моє Ім’я і які служать лише одній меті – втручатися і перешкоджати Слову Божому. В той час як Битва Армагедону наближається і оскільки ця люта війна є організована армією сатани проти Божих дітей, то ви повинні відійти, саме зараз, бо якщо ви цього не зробите, то зустрінетесь з Божим Гнівом і жодного Милосердя не буде виявлено ні вам, ні тим, які ковтають брехню, яка вибльовується з ваших уст для того, щоб кинути виклик Правді.

Ваш Спаситель

Ісус Христос

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.