МОЛИТОВНІ ГРУПИ ХРЕСТОВОГО ПОХОДУ

Image (1) (1)

Моя ніжно улюблена дочко, Я прагну проінструктувати Мої Молитовні Групи Хрестового Походу бути обережними, коли ви будете закладати їх у ваших країнах. Вони повинні тримати поблизу освячену воду, Розп’яття, яке представляє Мене, і відмовляти цю особливу Молитву Хрестового Походу.

Молитва Хрестового Походу [96]

Про Благословення і Захист нашої Молитовної Групи Хрестового Походу

О мій найдорожчий Ісусе, будь ласка, благослови і захисти нас, Твою Молитовну Групу Хрестового Походу, щоб ми стали невразливими до підступних нападів диявола і будь-яких злих духів, які можуть мучити нас у цій Святій Місії порятунку душ.

Щоб ми залишилися вірними і сильними, коли наполегливо відстоюємо Твоє Святе Ім’я перед світом і ніколи не відмовилися від нашої боротьби за поширення Істини Твого Святого Слова. Амінь.

Будь ласка, відмовляйте цю молитву вголос до і після кожної молитовної зустрічі.

Я повинен також проінструктувати вас, Мої улюблені учні, щоб молитва була основою для кожної молитовної зустрічі. Я не хочу, щоб ви роздумували про негативні речі і допускали до себе страх, тому що Я приношу лише Любов і Милосердя.

Мої Послання сповнені надії і пом’якшать багато передбачених страждань через силу Моїх Молитовних Груп Хрестового Походу. Метою цієї Місії є спасіння душ. Ніколи не було іншої мети. Мої Послання передаються, щоб просвітити вас, звернути увагу на небезпеки, які можуть вплинути на вашу віру і щоб підготувати вас до Мого Нового Раю.

[Ісус, посл. 687 від 25.01.2013]

 

Мої послідовники, ви повинні підготуватися до страшних випробувань, які постануть перед вами через те, що ви відповіли на Мій заклик. Все буде зроблено для того, щоб викликати руйнацію у ваших Молитовних Групах. Наприклад, багато священиків будуть намагатися зупинити їхню діяльність. Скажуть вам, щоб ви не брали в них участь. Скажуть, що це заборонено. Скажуть вам, що Мої Молитви походять від злого духа. Вони подадуть вам відмовки різного роду – всі з яких будуть спрямовані на те, щоб попросту зупинити виконання Моєї Справи.

Я заохочую вас до спільної праці у мирі та гармонії. Не допускайте розбіжностей думок, щоб не зупинити цю Працю. В цей час сатана буде намагатися вбити клин між вами всіма, щоб Молитви Хрестового Походу, не поширилися по цілому світі, як було Мною наказано.

Молитовні Групи «Ісус до людства» повинні створюватися скрізь. Вони будуть невід’ємною частиною формування та координації Моєї Армії Залишку на землі. Ви повинні тісно співпрацювати в любові та злагоді, перебуваючи в контакті з Моєю дочкою, Марією. Я доручив їй допомагати провадити вас там, де це можливо. Я послав їй групу людей, які будуть координувати ці групи у різних регіонах світу. Кожен з вас повинен зосередитися на своїй території і тримати контакт один з одним. Марія буде проінструктована Мною щодо способу організації і формату, якого Я прагну для них.

Я буду благословляти кожну Молитовну Групу, коли вони погодяться на Мій Провід. Я потребую участі представників духовенства та використання молитовників. Марія незабаром дасть вам знати, які є очікування.

Підготуйтеся до цієї всесвітньої Місії так, як до жодної іншої. Це остання Місія порятунку душ і кожен крок цього шляху є продиктований Мною, Ісусом Христом. Тому Я прошу скласти всю вашу довіру в Мені. Радійте, бо отримання такої ролі у цьому найважливішому часі в історії світу є благословенням для вас. Для цього ви отримаєте від Мене багато Дарів, бо Я потребую вашої допомоги, щоб рятувати душі.

[Ісус, посл. 677 від 17.01.2013]

 

Цей час – немов затишшя перед бурею. Використайте його, щоб підготувати так багато людей, наскільки це можливо. Поширюйте Мої Послання, Мої Молитви Хрестового Походу і моліться за ваших братів і сестер, щоб після Попередження вони прийняли Моє Милосердя.

[Ісус, посл. 524 від 19.08.2012]

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.