793. Моє Слово кінцеве. Воно остаточне. Не може бути жодного іншого слова

Понеділок, 13 травня 2013 р. Божого, 16:38

Моя ніжно улюблена дочко, Моя Армія Залишку в цей час буде зростати дуже швидко і пошириться на п’ятдесят вісім країн. Серед вас будуть лідери і ви повинні об’єднатися, там де ви знаходитеся, шляхом формування Молитовних Груп «Ісус до людства».

Найперше приведіть до своєї кошари усіх тих, які ідуть за Мною, а потім вирушіть, щоб притягнути всіх тих, які сповідують будь-які інші доктрини. Я ніколи не віддаю перевагу одній душі над іншою. Я бажаю, щоб ви сказали усім тим, які не вірять в Мене, що Я обіцяю, що Правда буде показана їм під час Попередження. Їм буде важко відкинути Мене, бо Я огорну їхні душі в такий спосіб, що це їх здивує та шокує. Мій Святий Дух зійде на кожен народ, де створено Мої Молитовні Групи.

Я помножу кількість чудес, свідками яких ви вже стали, коли Я зціляв душі, тіла і розум нещасних та хворих поміж вами. Ви пізнаєте Мене через Мою Присутність, яку Я прищеплю тим, які попросять про Мої Ласки. Ви справді благословенні, ви – діти цього покоління, які були вибрані з такої безлічі людей, щоб втішатися Вічним Життям у Моєму Царстві, якому немає кінця. Смерть буде переможена вами. Зло буде поглинуте вашою силою наполегливості і гріх більше не руйнуватиме ваші душі.

Мої діти, вам ще належить виконати багато праці. Дозвольте Мені вести вас через Мої Молитви Хрестового Походу, які відкриють вам очі на Правду. Як тільки ви побачите Правду, то будете знати у своїх серцях, що робити. Одна невелика порада – коли ви говорите Правду і отримуєте категоричну відмову, то ви повинні мовчати. Моліться за ці душі, щоб їм була також дана Благодать прийняти Книгу Істини.

Моє Слово кінцеве. Воно остаточне. Не може бути жодного іншого слова. Кожен, хто проголошує, що говорить в Моє Ім’я, відколи почалася ця Місія в листопаді 2010 року, не має на це права, тому що не походить від Мене. Ті пророки, які прийшли раніше, які також говорили в Моє Ім’я, є благословенні, і Я надалі захищатиму їх. Мій Голос промовляє до світу через ці Послання. Моя улюблена Мати, Непорочна Діва Марія, також промовляє до своїх візіонерів, а її Місія є неустанно благословенна Мною.

Знайте, що армія сатани має багато лжепророків, які говорять солодким голосом. Потішаючі, люблячі, замасковані порожніми обіцянками, вони будуть казати прямо протилежне тому, що кажу вам Я. Знайте, що тільки Мій Голос скаже вам Правду. Тільки Мій Голос розповість вам про майбутні події, які вже почали відбуватися. Ніхто інший не може, ані не буде мати права говорити від Мене, Ісуса Христа або від Мого улюбленого Отця.

Отримайте втіху від цього одкровення і знайте, що тільки Свята Трійця спілкується в такий спосіб – Вогнем, який охопить всі душі, які позбавлені гордині і переповнені смиренною любов’ю до Мене.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.