521. Матір Спасіння: Моя дитино, невдовзі багато пророків, візіонерів і провидців у світі вже більше не будуть отримувати послань

Понеділок, 13 серпня 2012 р. Божого, 19:45

Моя дитино, невдовзі багато пророків, візіонерів і провидців у світі вже більше не будуть отримувати послань, щоб звільнити дорогу для цих найважливіших Послань.

Більша частина Моєї праці через візіонерів незабаром зупиниться, щоб уступити місце Голосу Святого Духа, даному тобі, пророку Кінця Часів.

Багато лжепророків, що з’явились, і надалі кричатимуть на весь голос і їхні голоси будуть єдині, які змагатимуться за увагу із цими правдивими Посланнями з Небес.

Не будь боязкою, Моя дитино, адже ти і ця Місія є захищеними.

Не лише ти працюєш для цієї Місії. Все небо і всі ангели та святі працюють разом з тобою. Саме тому ти ніколи не повинна почуватися самотньою, навіть під час терпінь.

Щодня ти є заблокована ворогами Бога.

Було сплановано зупинити публікацію Книги Істини, проте це переслідування вже майже закінчилось.

Перебувай поруч зі Мною, твоєю Матір’ю, повсякчас, щоб Я змогла огорнути тебе Моїм Святим Покровом і захистити тебе від злого духа.

Ти стаєш сильнішою і сміливішою, хоч почуваєшся втомленою. Це все пройде і світ вітатиме Книгу Істини, яка була обіцяна йому так давно.

Іди зараз і дякуй Богові за цю велику Місію.

Всі Небеса благословляють тебе.

Ми тримаємо тебе за руку щодня і всі святі охороняють тебе.

Битва розпочнеться, як тільки буде продана перша книга. Вона пошириться на цілий світ, тому ти повинна належно підготуватись.

Проси про допомогу і отримаєш її.

Іди в мирі і любові.

Твоя улюблена Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.