898. Я вибрав дванадцятьох простих чоловіків, неосвічених і незнайомих зі Святим Письмом, які були бідними рибалками

Неділя, 1 вересня 2013 р. Божого, 11:08

Моя ніжно улюблена дочко, коли Я ходив по землі і заходив до Божих храмів, щоб об’явити Правду, на початках до Мене ставилися терпеливо. Багато священиків були здивовані Моїми знаннями і Мною, скромним Сином теслі. Тому вони уважно слухали, коли на підставі того, що викладено в Книзі Мого Отця, Я пояснював більше, аніж від них очікувалося.

Я знав з дванадцятилітнього віку, в чому полягала Моя Місія і Я починав поволі, не розкриваючи надто багато до відповідного часу. Я знав, що повинен був підготувати світ до Приходу Месії. Я також знав, що протягом короткого періоду часу Церква Мого Отця на землі відкине Мене і скаже, що Я шахрай.

Я вибрав дванадцятьох простих чоловіків, неосвічених і незнайомих зі Святим Письмом, які були бідними рибалками. Чому Я це зробив? Я знав, що знання, які Я дам їм, будуть прийняті такими, якими вони є. Тому вони не будуть порівнювати Моє Вчення зі Святим Письмом і не будуть шукати помилок, ретельно досліджуючи його, не маючи будь-яких попередніх знань Святого Письма. Бо це означало б, що багато з них не наважилося б поширювати Правду. Їх висміювали ті, які були на високих становищах у Церкві і які стверджували, що неосвічені люди не гідні бути вибраними Богом, щоб поширювати Його Святе Слово замість них. З їхньою освіченістю в питаннях духовності і в їхньому становищі в Божій Церкві для них було очевидним, що Бог вибрав би тільки Свою Церкву для проповідування Доброї Новини. Вони не зрозуміли, що Бог вибирає тільки смиренних і неосвічених на цьому шляху, бо вони не сперечаються. Вони не ставлять під сумнів і не бояться бути відкинутими, бо вони не знають нічого кращого. Запам’ятайте, Бог не вибирає тих, які вивищуються над іншими. Цього ніколи не може бути.

Ось чому тебе, Моя дочко, ненавидять в Моїй Церкві на землі. Ось чому вони розривають Мої Послання на шматки і висміюють їх. Саме тому вони висміюють тебе, бо не вважають тебе гідною поширювати Моє Святе Слово. Як вони Мене засмучують. Ненависть, яку ти побачиш, буде походити в основному з Католицької Церкви. Вони ніколи не визнають факту, що може бути посланий такий пророк, який не має знань про Найсвятішу Біблію або Моє Вчення. Вони говоритимуть, що ти поширюєш єресь. Вони так скажуть, тому що настільки далеко відійшли від Мого Вчення, що почали вірити у свою власну брехню. Знайте, що Мій пророк Кінця Часів був посланий, а не вибраний, бо цього не могло бути, оскільки ця Остання Місія була створена Моїм Отцем, Котрий посилає тільки Своїх власних.

Я попереджую тих з вас, які висміюють Мене через применшення цих Послань – Мого Святого Слова, ви повинні приходити до Мене зараз на Святу Адорацію, негайно, щодня, доки не почуєте Мій Голос. Тільки тоді Я зможу взяти вас і показати вам, що Мені потрібно від вас у цьому вирішальному моменті вашого служіння Богу.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.