Пророцтва з Книги Істини про відлучення духовенства за відстоювання правди

photo_2023-11-19_20-26-43

Збувається пророцтво про те, як  єпископів, священиків, які виступають проти єресей і реформ фальшивого пророка, позбавляють титулів і  відлучають від церкви. 

 

Ісус: «…Кожен, хто насмілиться виступити проти нього, буде знайдений і покараний. Ті священики, єпископи і кардинали, які виступлять проти нього, будуть екскомуніковані [відлучені від Церкви] і позбавлені титулів. Інші будуть залякані і переслідувані, багатьом священикам доведеться піти в підпілля.»

Книга Істини, 8 березня 2013 р.  14:05

 

Бог Отець: «…Підніміться усі, які присягали на вірність Моєму Синові. Тримайтеся разом і моліться, щоб це зараження не пожерло ті душі, які віддали своє життя Моєму Синові. О, як же сильно вони будуть спокушені новими законами, які, як вони вважатимуть, є продиктовані з Небес через Престіл в Римі. Як сильно їхні серця будуть обтяжені смутком, коли виникне безлад. Як сильно вони будуть плакати, коли сотні тисяч висвячених слуг будуть відлучені від церкви. Тільки тоді вони простягнуть руки і взиватимуть до Мого Сина, щоб провадив їх.…»

Книга Істини, 1 квітня 2013 р. 17:22

Діва Марія : «…Багато кардиналів, єпископів, священиків, черниць і простих людей буде відлучено від Церкви, якщо вони не будуть дотримуватися нових правил, або не будуть поклонятися лжепророкові. На цьому етапі ви повинні шукати прихистки, які будуть створені, щоб ви могли в мирі поклонятися Моєму Сину, Ісусу Христу. Священики повинні продовжувати уділяти Таїнства і забезпечувати Моїх дітей Святою Євхаристією.…»

Книга Істини, 25 липня 2013 р. 18:52

 

Ісус : «…Все, що відхиляється від Істини, через страх образи язичників, дуже небезпечно. Коли ви заперечуєте Вчення Бога і йдете за новою, альтернативною Церквою, ви більше не залишатиметеся частиною Моєї Церкви на Землі. Якщо ви заперечуєте проти нових язичницьких звичаїв, які запровадить лжепророк, вас визнають єретиком. Тоді вони спробують відлучити вас від Церкви в Моє Ім’я. Якщо ти залишишся вірним Мені і відмовишся брати участь у цьому злому обмані, ти залишишся частиною Моєї Церкви…»

Книга Істини, 5 серпня 2013 р.  04:05

 

Матір Спасіння: «Ті священики, які відмовляться прийняти фальшиву доктрину, будуть звинувачені в єресі і багатьом привселюдно дорікнуть за непокору тим, кому вони заперечують. Багато з них будуть екскомуніковані [відлучені від Церкви]. Інші будуть закатовані. Потім будуть ті, які таємно вестимуть Церкву – Церкву, даровану світові Моїм Сином.

Їм потрібно буде знайти місця прихистку, щоб вони могли відправляти щоденні Меси [Божественні Літургії] і уділяти Святу Євхаристію. Вони будуть ведені Святим Духом і підуть слідом за Армією Залишку Мого Сина, яка залишиться незламною та вірною Його Вченню і Таїнствам аж до Останнього Дня.»

Книга Істини,  17 серпня 2013 р.  16:45

 

Ісус: «…Моя Церква непомітно руйнується зсередини і в даний час демонтується кожна її частина. Коли яруси будуть знесені і вірні служителі відкинуті – а потім їх визнають більше непридатними – тоді буде очищена дорога для проголошення доктрин із Пекла.

Горе священикам, єпископам і кардиналам, які наважаться захищати Слово Боже, бо вони постраждають найбільше. В той час, як деякі будуть екскомуніковані [відлучені від Церкви] і звинувачені у єресі – хоч вони говоритимуть лише Правдиве Слово Боже – інші будуть надто слабкими. Багато бідних висвячених слуг піддадуться тиску засудити Божі Закони. Якщо вони не погодяться прийняти доктрину брехні, то будуть кинуті на поталу вовкам…»

Книга Істини,  16 січня 2014 р. 19:41 

 


 

З’являються прес-релізи про те, як накладаються церковні покарання на тих, хто виступає проти лжепророка.

 

  • PuertoRicanBishopRemovedВатикан без жодних пояснень “звільнив” єпископа Даніеля Фернандеса Торреса “від пастирської опіки” над єпархією Аресібо в Пуерто-Ріко. Єпископу лише 57 років; єпископи зобов’язані подавати у відставку в 75 років. Фернандес Торрес, який очолював єпархію протягом 12 років, виступав проти вакцинації проти COVID-19 і вільно підписував релігійні звільнення для людей, які не хотіли вакцинуватися. Фернандеса Торреса також звинуватили в тому, що він був єдиним прелатом, який не підписав кілька заяв, зроблених єпископською конференцією, в тому числі про національну заборону тридентської меси після motu proprio Traditionis custodes Папи Франциска, що обмежує використання традиційної латинської літургії. Єпископ також висловився проти законопроекту, який би заборонив “конверсійну терапію” для гомосексуалістів. джерело  >>>

 


 

ErOcarm+(1)-1

 

Великобританія: Троє еремітів, які проживають на одному з островів Оркнейського архіпелагу були відлучені від Церкви місцевим єпископом.Ереміти заявили, що католицизм перетворився на “Лжецеркву”, а Франциск своїми заявами, поведінкою, вченням і діями показав себе як “великий єретик”.     джерело >>>

 

 

 


 

Священик єпархії Сакраменто в США був відлучений від Церкви за те, публічно поширював своє антипапське вчення. Під час зустрічей з віруючими о. Джеремі Лезербі повторював, що Франциск не є справжнім Папою. “Багато з тих, хто приєднався до мене, переконані, як і я, що Бенедикт залишається єдиним справжнім Папою”, – написав о. Лезербі в листі після того, як дізнався про покарання у вигляді відлучення від Церкви, пояснюючи, що не відчуває себе єдиним цілим з Церквою, в якій “панує кардинал Бергольйо”. Він зазначив, що більше не хоче бути пов’язаним з Церквою “канонічними узами”.     джерело >>> 

 


2023064422

Франциск особисто усунув одного з найвірніших, відвертих і гучних єпископів у Сполучених Штатах, Джозефа Стрікленда від його ролі пастиря та єпископа єпархії Тайлер, штат Техас. Єпископ Стрікленд відомий засудженням помилкового вчення у Церкві. Він відкрито вказав на єресі Синодального Шляху, захищав святість життя і нерозривність таїнства подружжя і застерігав Ватикан від співпраці з глобалістськими програмами.  

Ось один із нещодавніх пастирських листів американського єпископа говорить сам про себе.          джерело >>>

 

 

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.