869. Вони змінять Таїнство Хрещення і усунуть з нього всі обітниці зректися сатани, оголосивши їх старомодними

Понеділок, 5 серпня 2013 р. Божого, 4:05

Моя ніжно улюблена дочко, нехай жодна людина не вважає, що під час переслідування, яке доведеться витерпіти Моїм улюбленим висвяченим слугам, які залишаться вірними Мені, Моя Церква може померти. Тому що це неможливо. Моя Церква – Моє Містичне Тіло – має Вічне Життя.

Коли Мої вороги змінюють Таїнства і вводять нові реліквії, нові хрести і нові практики – а потім кажуть, що Моя Церква залишається такою, якою була завжди – то вони брешуть. Моя Церква ніколи не може змінитися.

Так багато аргументів буде подано в кожному народі, щоб осквернити Таїнство Шлюбу. Вони, вороги Бога, хочуть змусити християн визнати одностатеві шлюби, але їх в жодному разі не можна приймати, оскільки це ображає Мого Отця. Це неприйнятно в Його Очах. Коли вони змінять Таїнство Хрещення, то усунуть з нього всі обітниці зректися сатани, оголосивши їх старомодними та занадто страшними. Вони скажуть, що це є несуттєвим.

Тоді вони почнуть крок за кроком вводити нові версії Мого Вчення. Ви усі, які віруєте у Мою Церкву, ніколи не повинні Мене зрадити. Ви ніколи не повинні приймати жодних замінників Таїнств, які Я вам дав. Я Є Правда. Моя Церква представляє Правду. Однак ви тільки тоді можете стверджувати, що є частиною Моєї Церкви, коли повністю зберігаєте усе Моє Вчення, Мої Таїнства і визнаєте, що Моя Смерть на Хресті була найбільшою Жертвою, яка забезпечила ваше спасіння.

Все, що відхиляється від Правди через побоювання образити поган, є дуже небезпечним. Якщо ви відкинете Боже Вчення і підете за новою альтернативною церквою, то ви перестанете бути частиною Моєї Церкви на землі. Якщо ви виступите проти нових поганських звичаїв, які будуть введені лжепророком, вас вважатимуть єретиками. Тоді вони будуть намагатися відлучити вас від Церкви, в Моє Ім’я. Якщо ви залишитеся вірними Мені і відмовитеся від участі у цьому злому обмані, тоді ви залишитеся частиною Моєї Церкви.

Коли все це збудеться, вибір може бути болісним, але дуже простим. Ви будете або зі Мною, або проти Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.