753. Бог Отець: Я, ваш улюблений Отець, остаточно призначив день для Попередження. Тільки Я знаю його дату

Понеділок, 1 квітня 2013 р. Божого, 17:22

Моя найдорожча дочко, Жертви, складені Мною, вашим люблячим Отцем задля людства, добігають кінця.

Кожна спроба була зроблена з Чистої Любові до Моїх дітей, щоб врятувати їх від зла гріха. В ці часи остаточна битва за спасіння всіх Моїх дітей кожного віросповідання та раси перебуває на завершальній стадії.

Хто ж з-поміж вас стане в обороні Правди, яка дається вам віддавна? Хто з-поміж вас прийме Моє Святе Слово, яке представлено вам сьогодні в Моїй Книзі Істини? Ті з вас, які кричать на Мого пророка, затихнуть, щоб Мої діти були здатними почути солодкий Голос Мого улюбленого Сина, коли Він притягує душі до безпечного притулку, щоб підготувати їх до Нового Раю на землі.

Я закликаю всіх Моїх дітей – сильних, слабких, безпомічних, вразливих і переповнених гординею, які думають, що вони знають правду про пророцтва, обіцяні Мною протягом століть, щоб відповіли на цей заклик з Мого Небесного Царства.

Я, ваш улюблений Отець, остаточно призначив день для Попередження. Тільки Я знаю його дату. Тільки Я знаю дату цього Великого Дня, коли Мій Син повернеться, щоб посісти Царство, яке Я Йому обіцяв.

День Попередження, даний вам як великий Дар, розділить людство на дві половини. Одна половина прийме Велике Милосердя Мого Сина. Друга половина буде тікати і ховатися. Вони вважатимуть, що мають силу протистояти Божому втручанню, яке має їх врятувати. Чого вони не знають, так це того, що Я буду переслідувати їх до Останнього Дня, щоб врятувати від остаточного жаху, з якого немає вороття.

Мої діти, не бійтеся Мене. Це завдяки Моїй Любові до вас Я дозволив на остаточне переслідування, коли зло дасть себе пізнати в такий спосіб, як ніколи раніше.

Всі християнські Церкви будуть духовно повалені. Деякі з них будуть знищені. Католицька Церква буде страждати найбільше з усіх, оскільки вона вже зараз буде заражена в самій своїй серцевині.

Ця хвороба винищуватиме її, але Церква, яка заснована Моїм Сином на землі, переживе це зло, хоч, здебільшого, за межами Риму, тому що Престіл Петра було осквернено.

Підніміться усі, які присягали на вірність Моєму Синові. Тримайтеся разом і моліться, щоб це зараження не пожерло ті душі, які віддали своє життя Моєму Синові. О, як же сильно вони будуть спокушені новими законами, які, як вони вважатимуть, є продиктовані з Небес через Престіл в Римі. Як сильно їхні серця будуть обтяжені смутком, коли виникне безлад. Як сильно вони будуть плакати, коли сотні тисяч висвячених слуг будуть відлучені від церкви. Тільки тоді вони простягнуть руки і взиватимуть до Мого Сина, щоб провадив їх.

Моя Божественність огорне світ і збере всіх Моїх дітей до Царства Мого Сина. Ви повинні очікувати цього заклику і прийняти з вдячними серцями ці Дари, дані вам як зброю, необхідну для боротьби з нечестивістю, яка покриє землю темрявою.

Лагідні і смиренні серцем, які люблять Мене, свого Отця і ті, які приймають Божественність Мого Єдинородного Сина, Ісуса Христа, будуть забрані в першу чергу. Ті, чиї імена записані в Книзі Життя, будуть покликані і пануватимуть як лідери зі святими серед дванадцяти колін Ізраїля.

Ті з вас, з літеплими душами, будуть просвітлені і ваш тягар буде важчий. Завдяки вашим молитвам, інші – які ховатимуться від Мене – будуть взяті під Мій захист.

Звір, який зіщулюється переді Мною, не здобуде легко душі Моїх дітей. Кожен акт Милосердя, кожне чудо і кожне втручання буде надано Мною для добра Моїх дітей.

Ті, які стоять переді Мною і Мої діти будуть терпіти страшну кару. Хоч Я і люблю всіх своїх дітей, але не завагаюсь зупинити тих з-поміж них, які, якщо б Я їм дозволив, забрали би Моє Царство, яке Я наповню усією Моєю родиною.

Стережіться Мого Гніву. Хоч Я його стримую і Моя Терпеливість велика, проте Я зішлю на землю великі скорботи, навіть якщо це означатиме велике винищення. Як хвороба, яка пожирає людське тіло, так погані вчинки людини проти своїх братів руйнують здорові клітини. Якщо ця хвороба не буде зупинена і якщо Я не відітну її і не викину, то не зможу знову зцілити тіло.

Тільки відновлене, здорове Тіло Церкви Мого Сина на землі, може прийти до дверей Мого Нового Царства на землі. Тим, які відійшли від спокуси відкинути Мого Сина, буде легше стати гідними злучитися в Одне Тіло, з’єднане з Моїм Сином. Вони отримають Вічне Життя і болю вже більше не буде.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

Поділитися в соціальних мережах
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bookmark the permalink.