727. Він був посланий, щоби розібрати Мою Церкву і розірвати її на дрібні шматочки

IMG_20231025_200234_525

П’ятниця, 8 березня 2013 р. Божого, 14:05

Моя ніжно улюблена дочко, сатана шаленіє від люті проти моєї Церкви на землі і його зараження продовжує поширюватися в її мурах.

Хитрий шахрай, який досі терпляче чекав, скоро оголосить про своє панування над Моїми бідними, нічого не підозрюючими висвяченими слугами. Мені буде дуже важко витримати той біль, якого він завдасть, але його правління закінчиться остаточним очищенням від зла найглибшої серцевини Моєї Церкви.

Він детально розробив свою позицію і незабаром його помпезну поставу буде видно серед його блискучого двору. Його гордість, зарозумілість і самоодержимість напочатку буде ретельно приховуватись від світу. Зовнішній світ зітхне з полегшенням, коли почує звук дзвону, який оголосить про його каденцію як голови Моєї Церкви.

Моє Тіло є Моєю Церквою, але він не буде вірним Мені, Ісусові Христові, бо немає в собі жодної любові до Мене. Він вірний звірові і буде сильно висміювати і знущатися над Моїми висвяченими слугами, які будуть підтримувати його.

Він, який посміє сидіти в Моєму Храмі і який був посланий злим духом, не може говорити правду, бо він не походить від Мене. Він був посланий, щоби розібрати Мою Церкву і розірвати її на дрібні шматочки, перед тим як виплюнути її зі своїх підлих уст.

Моє Тіло є Моєю Церквою. Моя Церква є постійно живою, але тільки ті, які говорять Правду і зберігають Слово Боже, можуть бути частиною Моєї Церкви на землі. Зараз, коли через Престол Петра має виявитись остаточна зневага проти Мене, Ісуса Христа, ви, нарешті, зрозумієте Правду.

Книга Істини, яка була дана Даниїлові для останніх часів, не буде серйозно сприйматися членами Моєї Церкви, бо Моїм улюбленим висвяченим слугам стане погано від її змісту, коли вони зрозуміють, що Я кажу правду.

Лжепророк, який буде вдавати з себе лідера Моєї Церкви, готовий носити одяг, який був підготовлений не для нього. Він осквернить Мою Святу Євхаристію і розділить Мою Церкву навпіл раз і ще раз.

Він буде робити зусилля, щоб розпустити вірних послідовників Мого улюбленого Святішого Вікарія, Папи Бенедикта XVI, призначеного Мною.

Він викоренить усіх тих, які є вірними Моєму Вченню, кинувши їх вовкам на розтерзання.

Його вчинки не відразу будуть видимі, але невдовзі стануть видимими ознаки, коли він відправиться на пошуки підтримки впливових світових лідерів і тих, які у вищих ешелонах влади.

Коли мерзота вкоріниться, зміни будуть драматичними. Невдовзі після цього він оголосить про створення об’єднаної католицької Церкви, злученої з усіма конфесіями та іншими релігіями.

Він стане на чолі нової Єдиної Світової Релігії і буде панувати над поганськими релігіями. Він включить туди також і атеїзм, мотивуючи це сумнівними правами людини. Всі гріхи в Очах Бога будуть визнані прийнятними цією новою, всеохоплюючою Церквою.

Кожен, хто насмілиться виступити проти нього, буде знайдений і покараний. Ті священики, єпископи і кардинали, які виступлять проти нього, будуть екскомуніковані [відлучені від Церкви] і позбавлені титулів. Інші будуть залякані і переслідувані, багатьом священикам доведеться піти в підпілля.

Мої бідні висвячені слуги, які зараз розпізнають Мій Голос, будь-ласка, послухайте Мене, коли Я виходжу вам назустріч, приносячи потіху. Я ніколи не просив би вас відкинути Мою Церкву на землі, адже це Я, ваш улюблений Спаситель, створив її. Я приніс Моє Тіло як Живу Жертву, щоб врятувати вас. Вам було надано відповідальність свідчити про Мене, щоб рятувати душі тих, яких ви вчите і провадите.

Все, що ви можете зробити, це довіряти Мені і продовжувати Мені служити. Вам не можна приймати жодних доктрин, представлених вам, про які ви зрозумієте відразу, що вони не згідні з Моїм Вченням. Ви повинні робити те, що говорить вам серце, але пам’ятайте наступне.

Цей період, безумовно, принесе вам глибокий біль і важкий смуток, якого ви зазнаєте, дивлячись на осквернення Моєї Церкви, і викличе у вас плач. Але ви мусите розпізнати, чим є брехня, яка буде представлена вам – це буде зневага Моєї смерті на Хресті.

Це руйнування може привести до краху структуру Моєї Церкви. Зміни і пристосування будівель разом з новим храмом, створеним для Єдиної Світової Церкви, будуть виготовлені і розміщені в Римі.

Будьте певні, що коли Мій Храм буде осквернений, Я, Ісус Христос, Спаситель всіх людей, буду відкинутий і вкинутий до стічної канави.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.