Нова світова валюта

crypto-gbd7ff3729_1280-e1644671400852-930x620

Пророцтва про нову світову валюту, введення якої, як очікується, вплине на повний контроль держав у всьому світі над усіма сферами життя.

Ваш улюблений Ісус:

“…Нова єдина світова валюта, яка буде представлена недовірливому суспільству, призначена для того, щоб контролювати вас. Потім, як тільки це станеться, вони спробують позбавити вас їжі. Якщо Мої діти не приймуть цю реальність зараз, вони будуть беззахисні, коли будуть перебувати під контролем Нового Світового Порядку, очолюваного масонськими силами. Приготуйтеся зараз, Мої діти, бо хоч Попередження наверне мільйони, включно із вірними Єдиному Світовому Порядку, цього буде недостатньо, щоб зупинити цих злих невільників сатани і антихриста. Без контролю над своїми грішми вам буде важко захистити своє право на власність, їжу і здоров’я – три речі, за які вони будуть відповідати, якщо ви не почнете зараз викрикувати про свою опозицію. Зупиніть своїх лідерів на їхніх шляхах. Не дозвольте їм залякати вас. Якщо достатньо з вас буде насторожі до цього злого, жахливого плану, то ви зможете попередити інших.

Плануйте свої запаси їжі зараз
Плануйте свої запаси їжі зараз. Вирощуйте і купуйте насіння, яке збереже вас живими. Купуйте срібні монети або золото , щоб ви могли купити те, що необхідне…”        Книга Істини, посл. 134

 


 

Ваш Ісус:  “Ці люди зараз будуть контролювати кожного з вас через глобальну валюту і заборгованість ваших країн. Жодна країна не уникне їхніх пазурів . Будь ласка, прислухайтеся до Мого Слова. Ваші гроші будуть знецінені. Ваш доступ до їжі та інших предметів першої необхідності буде можливий тільки через «знак», ідентифікацію, про яку Я говорив.”        Книга Істини, посл. 67

 


 

Ісус: “Ця група, найбільш чисельна від часу своєї сформованості в середньовіччі, є армією сатани. Вони будуть очолені антихристом. Вони десятиліттями планували захоплення контролю над банками… Зараз, коли надійшов час для представлення ними нової світової валюти, знайте, що молитва, багато молитов, можуть у великій мірі допомогти обмежити їхній план… “Книга Істини, посл. 465

 

Ісус: “Діти, Я повинен просити вас молитися до Святого Архангела Михаїла , щоб протистояти сатані в ці неспокійні часи. Антихрист рухається швидко і його вплив прискорює глобальну змову, щоб об’єднати ваші валюти повсюди.
Ваш банківський крах був навмисно розроблений антихристом, щоб, коли вашим країнам знадобиться допомога, він і його злісні прислужники піднялися, щоб врятувати ваші країни. Прокиньтеся усі ви і погляньте, що насправді відбувається на ваших очах. Він чекає, щоб накинутися, але ваші молитви можуть пом’якшити його дії і зупинити його на своєму шляху. Його брудні руки чекають, щоб схопити вас в обійми, з яких вам буде важко визволитись… Сила сатани є сильною, але Бог Отець втрутиться і покарає його послідовників на цій землі якнайсуворіше.”
Книга Істини, посл. 213

 


b52b48ccf5c41bb5920ac81eaaaab651
На весняних зустрічах 2023 року Міжнародного валютного фонду (МВФ) Грошово-кредитне управління цифрових валют (DCMA) оголосило про запуск міжнародної цифрової валюти центрального банку (CBDC). Про це повідомляє PR Newswire.
 
Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.