ВСЕСВІТНІЙ БУКЕТ РОЗАРІЮ ПЕРШОЇ СУБОТИ МІСЯЦЯ МІСІЇ «ІСУС ДО ЛЮДСТВА»

 

 

Запрошення об’єднатися в молитві в Першу Суботу місяця

Мир вам!

Запрошуємо вас взяти участь у всесвітньому Букеті Розарію Першої Суботи місяця для Матері Спасіння.

Реєструватись не потрібно, будь ласка, приєднайтесь до нас за цим посиланням:

https://bit.ly/JTM-Global-Rosary

Якщо ви не зможете приєднатись до зустрічі за посиланням, поданим вище, будь ласка, відкрийте додаток Zoom на вашому мобільному пристрої/комп’ютері і введіть ID-код зустрічі 869 6043 5714 щоб приєднатись.

Згідно з настановою Матері Спасіння, даною нам в Книзі Істини, ми будемо молитися 4 таємниці Святого Розарію. Ми об’єднаємось по всьому світу під час 5 молитовних зустрічей на різних континентах, молячись Розарій у різних часових поясах.

Наша Матір Спасіння в Книзі Істини наголосила на важливості молитви Святого Розарію в наступному Посланні 467, отриманому 20 червня 2012 р.:

“Я можу разом з Моїм Сином надати вам Ласки і коло захисту, в яке жоден впалий ангел не зможе проникнути. Сатана не може шкодити чи атакувати всіх тих, які відмовляють Мій Святий Розарій щодня. Відмовляючи три або більше Розаріїв, ви можете поширити цей захист на інших. Якщо б навіть сто осіб могли це зробити, то вони змогли б врятувати свій народ від зараження, яке поширюється злим духом. Ви повинні зібратися разом, діти, і молитися, щоб захистити себе.

Вона також сказала в Посланні 1288 від 8 грудня 2014:

“…Під Моїм захистом ви отримаєте полегшення від атак, яких він завдасть кожному християнину, який намагатиметься залишитися вірним Моєму Синові у випробуваннях, які чекають на вас попереду. Мій Син надав Мені владу розтрощити голову змія, щоб могти наблизити вас до Себе. Прийміть Мій захист і Я відповім кожному, хто попросить Мене про допомогу…”

 

Давайте разом із Матір’ю Спасіння об’єднаємо наші серця по усьому світу, як одна всесвітня сім’я Місії «Ісус до людства» в цій битві за спасіння душ. Ми піднесемо всі наші молитви, просячи її заступництва та захисту для всіх Божих дітей у кожній нації від зла.

Будь ласка, прийдіть і допоможіть нам об’єднатись по всьому світу в молитві.

Ісусе, ми довіряємо Тобі!

Христова Армія Залишку затріумфує!

«Ісус до людства» Глобал

 

 

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.