1056. Землетруси будуть такої сили, що відчуватимуться у багатьох країнах одночасно

Четвер, 20 лютого 2014 р. Божого, 18:39

Моя ніжно улюблена дочко, коли прийде час для Мене зробити Себе знаним під час Мого Другого Пришестя, ви не впізнаєте світ, настільки сильно він зміниться.

Швидкість, з якою людство падатиме в безодню гріха, шокує вас. Всі мерзенні гріхи плоті стануть явними і багатьом доведеться споглядати ці гріхи у публічних місцях. Дуже мало сорому виявлять злочинці, які, подібно левам, живленні безумством, зануряться до самих глибин розпусти, не баченої з часів Содому і Гомори. Так далеко зайде зараження людства, викликане злим духом, що вбивства будуть відбуватися скрізь, а самогубства будуть нестримними. Коли сатана пожиратиме душі, він забезпечить, щоб кожен Закон, закладений Моїм Отцем, був порушений. Холодні серця, безплідні душі і одержимість фальшивими богами і злими духами замінять любов, яка все ще існує у світі у цей час.

Моє Ім’я вживатимуть у непристойних лайках і вони проклинатимуть один одного у своїх серцях. Моя дочко, Правда може бути деколи нестерпною, але справедливість Мого Отця буде відміряна тим землям, які осквернюють Його Слово. Усі покарання, зіслані Моїм Отцем, здійсняться перед Моїм Другим Пришестям. Міста зникнуть, країни будуть затоплені припливом Гніву Мого Отця, а землетруси будуть такої сили, що відчуватимуться у багатьох країнах одночасно.

Моя дочко, ти вже отримала інформацію про ті міста, які постраждають найбільше. Ви повинні жертвувати Мені свої сльози на переблагання за гріхи тих, чия доля лежить у темряві. Без вашого страждання Я не зможу зробити того, що необхідно, щоб врятувати ці душі. Тому, будь ласка, будьте щедрими у своєму болю і Я проявлю Милосердя до тих, за кого ви Мене просите.

Гори потонуть, озера зіллються з морями, а суша зменшиться на третину. Зливи, які відповідають Моїм Сльозам Смутку через ненависть у людських серцях, будуть постійними, поки Мої Сльози не будуть витерті через примирення грішників, які навернуться.

Знайте тепер, що Дари, надані світові Моєю Матір’ю протягом століть, повинні бути використані для вашого захисту. Знайте також, що Медальйон Спасіння – потужніший за інші – буде вашим захистом проти спокус антихриста. Все можливе буде зроблено, щоб зупинити Медальйон Спасіння, але ніщо не зупинить Сили, пов’язаної із цим Даром.

Мої улюблені послідовники, ви повинні зосередитися на молитві у ці дні і скласти всю свою довіру в Мені, тому що ті, які є Моїми, будуть захищені і ви станете причиною для виявлення Мого Милосердя до тих, які є у відчаї і до поган. Ви ніколи не повинні слабнути або здаватися, бо якщо ви зробите це, то не зможете орієнтуватися в дорозі до Мене без Мого Світла, необхідного на кожному кроці тієї дороги, якщо ви хочете завершити цю подорож.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.