889. Бог Отець: Діти, тільки короткий час відділяє нас від Великого Дня

П’ятниця, 23 серпня 2013 р. Божого, 15:00

Моя найдорожча дочко, в той час як світ прагне зрозуміти сенс розпачу, свідком якого він є, знай, що всі ці потрясіння повинні відбутися, перш ніж Я приведу всіх тих, які люблять Мене, до Місця Мого Притулку.

Невдовзі ви дізнаєтесь, Хто Я Є, діти. Ви, які є невпевненими в Мені, нарешті побачите Правду і це принесе вам великий мир. Зло у світі зараз збільшується і сходить обман. Ви повинні бути сильними, Я благаю вас про це зараз, коли очікую на той день, в якому розпочнеться відновлення і всі Мої діти в цей День знайдуть втіху, коли Мій улюблений Син об’явить Себе.

Те, свідками чого ви є, це битва між Моєю Небесною Ієрархією і сатаною та всіма його демонами. Вона страшна і дуже тривожна для багатьох з вас, але знайте, що Я втручатимуся, щоб полегшити ваш біль. Знайте, що ви є Мої і що Я принесу мир у світ, коли позбавлю його від зараження.

Діти, тільки короткий час відділяє вас від Великого Дня і хоч багато чого ще має відбутися, та коли Святе Ім’я Мого Сина буде розірване, то це промине швидко. Ви повинні дивитися зараз в майбутнє, бо воно є блискучим дорогоцінним каменем такого розміру, що в День, коли ви увійдете в Нову Еру Миру, ви забудете про переслідування, завдані світові злим духом. Ви повинні робити те, що каже вам Мій Син. Ви повинні залишатися спокійними, оскільки Печаті відкриті для вашого ж добра і для добра тих, за чиї душі Я прошу вас благати про Моє Милосердя.

Якщо ви залишитеся вірними Моїм Заповідям і будете проживати своє життя в єдності з Моїм Сином, то ви будете на півдорозі до цілі. Якщо ви залишитеся вірними Таїнствам і відмовитеся від участі в поганських ритуалах, які почитають звіра, то ви віднайдете Мою велику прихильність.

Ідіть і пам’ятайте, що Я Є Всемогутній і всяка Влада належить Мені. Незабаром Я знищу нечестивих і урочисто відкрию вам Мій Новий Рай. Будьте терпеливі. Довіряйте Мені. Ідіть слідом за Моїм Сином і прийміть Дари, які Він і Його улюблена Мати, Непорочна Діва Марія, приносять вам у вигляді Молитов Хрестового Походу та Медальйону Спасіння.

І нарешті прийміть Мою Печать як один з найбільших Дарів, який Я дав людству з того часу, як дарував йому життя. І Я знову даю Життя з Моїми Особливими Ласками, якщо ви тримаєте біля себе Печать Бога Живого. Всім тим, які мають Печать, буде надано місце в Новому Раю.

Я люблю вас, діти, але Я Є вашим Отцем і Я повинен допустити ці випробування, бо вони допоможуть Мені відсіяти тих, які ніколи не відступлять від сторони звіра. Час, який Я витрачаю, намагаючись здобути їхні серця, створює жахливу і ненависну битву з мільйонами впалих ангелів і демонів, навіть якби йшлося тільки про одну душу.

Нехай потішить вас усвідомлення, що Я благословляю вас усіх, тих, які є чисті і смиренні серцем. Я люблю вас усіх, тому ви ніколи не повинні здаватися, тоді коли все здається безнадійним, бо Моя Влада означає, що знищення зла знаходиться під Моїм Контролем. Ви повинні скласти всю свою надію на Мене, особливо в цей час, коли відчуваєте, що Моя Справедливість є суворою.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.