848. Матір Спасіння: Медальйон Спасіння приносить Дар Навернення

Четвер, 18 липня 2013 р. Божого, 19:14

Моя дитино, Я бажаю, щоб було повідомлено, що відтепер до Мене потрібно звертатися за Моїм останнім титулом, який дав Мені Мій Син на землі. В цій Останній Місії Мене повинні завжди називати Матір’ю Спасіння.

Має бути створений Медальйон і викарбуваний на ньому Мій Образ, де з одного боку Я маю бути зображена із сонцем позаду Моєї голови, а на голові маю мати терновий вінок, в який вплетено дванадцять зірок. Я бажаю, щоб на зворотньому боці Медальйона було зображено Найсвятіше Серце Ісуса, Мого Сина, з двома схрещеними Мечами Спасіння, які мають знаходитися по обидва боки Серця.

Мечі Спасіння матимуть подвійну мету. Перший Меч знищить звіра і Мені було дано владу зробити це в Останній День. Другий Меч пронизить серця найбільш зачерствілих грішників і він стане Мечем, який врятує їхні душі.

Цей Медальйон має бути доступний у великій кількості, а потім, коли його отримають ті, які його шукають, він має бути посвячений священиком і його мають безкоштовно роздавати іншим. Медальйон Спасіння пропонує Дар Навернення і Спасіння. Всі ті, які отримають Медальйон Спасіння, повинні відмовляти цю Молитву Хрестового Походу.

Молитва Хрестового Походу [115]

Про Дар Навернення

О Мати Спасіння, покрий мою душу своїми Сльозами Спасіння.

Позбав мене від сумнівів.

Піднеси моє серце, щоб я відчув Присутність Твого Сина.

Принеси мені мир і розраду.

Молися, щоб я був дійсно навернений.

Допоможи мені прийняти Істину і відкрий моє серце, щоб отримати Милосердя Твого Сина, Ісуса Христа.

Амінь.

Моя дитино, будь-ласка, дай цей Медальйон для розробки та виготовлення. Я вестиму тебе на кожному кроці твого шляху, а потім подбай про те, щоб Медальйон був доступний в усьому світі.

Іди в мирі, щоб служити Моєму Синові.

Твоя Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

 

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.