ТРЕТЯ ПЕЧАТЬ – ГОЛОД

.trashed 1711227803 Img 20230527 132359 687

Святе Письмо:

…Голод, чума та землетруси будуть по різних місцях, та все це – початок страждання. [Мт. 24.7-8]

 

Книга Істини:

Плануйте свої запаси вже тепер

Настав час для виявлення Третьої Печаті. Хоч впродовж деякого часу вона ще не буде відкритою, але Я кажу вам про це заздалегідь, щоб ви мали змогу підготувати для себе поживу, вирощуючи її та зберігаючи продукти харчування так, щоб вони не зіпсувалися. [Ісус, посл. 408 від 23.04.2012]

Через війни та відсутність грошей більша частина врожаю буде втрачена, саме це і призведе до відкриття Третьої Печаті, яка означає голод.

І тому Я закликаю усіх Божих дітей спробувати зберігати сухі продукти і ті, які нешвидко псуються, щоб прогодувати свої сім’ї. Важливо вирощувати свій власний врожай, якщо це можливо.

[Ісус, посл. 430 від 16.05.2012]

 

Ви повинні посадити хоч би декілька насінин – чистих насінин, які не були модифіковані втручанням людини. Потім Я помножу ці плоди, які вони принесуть, і коли світ переживатиме сильний голод, у всіх вас буде достатньо їжі. Ті дні недалеко і вони надійдуть з ряду причин.

Врожаї будуть забруднені через втручання жадібних фермерів. Внаслідок чого врожаї будуть непридатними для споживання. Коли виникне війна, то небагато людей матимуть змогу обробляти землю. Потім впаде вогонь, який виллється на чотири кінці землі і все стане безплідним. Ці жахливі випробування будуть спричинені поширенням зла, проте багато людей виживуть, якщо вони довіряться Мені. Ви повинні підготуватися, немов би війна наближалася вже зараз і доступ до їжі був обмеженим. Майте достатньо води, тому що все, що ви збережете, буде Мною помножено.

[Ісус, посл. 897 від 31.08.2013]

 

Плануйте свої запаси їжі зараз. Вирощуйте і купуйте насіння, яке збереже вас живими. Купуйте срібні монети або золото, щоб ви могли купити те, що необхідне. Найголовніше знайдіть місця, де ви зможете зустрічатися як група, щоб приносити Святу Жертву Меси. […]

Заплануйте мати посвячені свічки у вашому домі. Запасіться зараз, тому що вони будуть тримати вас у світлі захисту. Якщо ви не хочете стати рабами цієї огидної доктрини, ви повинні планувати вже зараз.

Купіть газові плити, ковдри, сушену і консервовану їжу, таблетки для очищення води і свічки разом з релігійними образами, щоб підтримувати вас і ваші родини під час Великого Покарання, яке надійде після Попередження. [Ісус, посл. 134 від 08.07.2011]

 

Будь ласка, не вірте в те, що Я просив би вас полишити свої домівки, бо в цьому немає необхідності. Все, що потрібно, це невелика підготовка, через яку ви будете в змозі запропонувати допомогу один одному. Моя Дорогоцінна Кров покриє всіх тих, які вірять в Моє Попередження для людства, бо час на відкриття Третьої Печаті наступить після часу війни.

[Ісус, посл. 897 від 31.08.2013]

 

…голод, який охопить світ, коли відкриється Третя Печать, не обмежиться нестачею їжі для тіла. Голод, про який Я говорю, буде ще й голодом духа, бо всі сліди Правди будуть стерті ворогами, які проникли в Церкву, створену на землі Моїм Сином, Ісусом Христом, у єдності з Його Тілом.

[Бог Отець, посл. 1084 від 24.03.2014]

 

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.