134. Предвічний Отець зупинить Новий Світовий Порядок перед остаточним переслідуванням Його дітей

П’ятниця, 8 липня 2011 р. Божого, 15:30

Моя ніжно улюблена дочко, Я розумію, що ця Праця дуже втомлює тебе і що тобі потрібен щотижневий відпочинок, але послухай, що маю тобі сказати.

Скажи Моїм дітям, щоб вони прокинулися і побачили сум’яття у світі, в якому множаться фінансові кризи. Скажи їм, що в той час, як людська пожадливість частково спричинилася до втягнення їх у борги, все ж таки банківська криза була свідомо спланована Єдиним Світовим Порядком.

Багато хто посміхатиметься, читаючи це Послання і поставить цей факт під сумнів, але маєте знати, що якщо ви не підніметеся і не захистите своїх прав, то будете змушені прийняти знак звіра, щоб мати доступ до своїх грошей.

Нова Світова Валюта буде представлена невіруючому світу

Певна спільнота невіруючих має намір ввести Нову Світову Валюту, призначену для контролю над вами. Якщо так станеться, то вони будуть старатися позбавити вас їжі. Якщо Мої діти зараз не визнають цієї реальності, то вони будуть беззахисними, коли опиняться під контролем Нового Світового Порядку на чолі з масонськими силами. Підготуйтесь, Мої діти, вже тепер, бо хоч Попередження і наверне мільйони, включно із вірними Єдиному Світовому Порядку, цього буде не достатньо, щоб зупинити цих злих невільників сатани і антихриста. Без контролю над своїми грішми вам буде важко відстоювати своє право на власність, продукти харчування і здоров’я – цих трьох речей, якими вони будуть розпоряджатися, якщо ви не почнете вголос висловлювати свого спротиву. Зупиніть ваших лідерів у їхніх задумах. Не дозвольте їм залякувати вас. Якщо достатня кількість з вас є свідомими цих нікчемних, потворних планів, то ви зможете попередити про це інших.

Плануйте свої запаси їжі вже тепер

Плануйте свої запаси їжі вже тепер. Вирощуйте і купуйте насіння, яке допоможе вам втриматися при житті. Купуйте срібні або золоті монети, так щоб мати можливість придбати за них необхідні речі. Найголовніше, знайдіть місця, де ви зможете зустрічатися в групі, щоб відправити Святу Літургію, бо з часом ваші церкви будуть спалені до тла.

Поплічники сатани розмножуються тисячами, як мурахи

Ніколи не приймайте цього знаку – чіпу звіра. Моліться, моліться, щоб забезпечити ваші домівки особливим благословенням і захистом перед армією, яка намагатиметься вивести вас із ваших домівок.

Поплічники сатани розмножуються як мурахи, тисячами щогодини. Ви, Мої діти, повинні молитися, щоб запобігти і боротися з цією серією звірств, спланованих Новим Світовим Порядком, в якого капає слина через прагнення захопити владу над світом.

Зробіть запаси посвячених свічок, щоб підтримувати світло у вашому домі. Вже зараз плануйте свої запаси, щоб не стати їхніми невільниками.

Купіть газові плити, ковдри, сушені і консервовані продукти харчування, таблетки для очищення води, свічки і релігійні образи для себе і своєї сім’ї, так ви зможете пережити Велике Покарання, яке наступить після Попередження.

Молитви вже послабили вплив Великого Покарання, але ви, Мої діти, маєте бути напоготові повсякчас. Будьте обережними у вашій підготовці, щоб ви змогли пережити велике організоване бомбардування, яке буде гіршим, ніж те, що сталося з євреями, під час правління учня сатани Гітлера.

Візьміть собі до серця це Попередження. Бо готуючись із випередженням, ви вбережетеся від обурення, виклик якого запланований Новим Світовим Порядком. Ті, хто пов’язаний з Новим Світовим Порядком, почуйте Мене зараз. Наверніться. Візьміть до уваги Попередження, оскільки вам є запропонований шанс відвернутися від сатани і пекельного вогню.

Поради для служителів Церкви

Мої висвячені слуги, Я повинен повідомити вас про те, щоб ви зосередили свій погляд на Мені і молилися до Святого Духа, щоб Він допоміг вам зберегти пильність та обережність і розпізнати лжепророка, як тільки він виявить себе у вашому середовищі. Тоді і виникне потреба об’єднуватись у групи, щоб мати певність, що Мої діти зможуть приймати Пресвяту Євхаристію під час переслідувань.

Рука Мого Отця вже готова впасти з великою силою на тих злих, зарозумілих лідерів банків, західних і східних можновладців, які планують отримати контроль над усіма. Мій Предвічний Отець знищить всю їхню працю, щоб запобігти переслідуванню Своїх дітей. Він не дозволить на це. Пам’ятайте, Мої діти, що Бог, Предвічний Отець хоче захистити усіх вас. Але Його терпіння, нарешті, вичерпується. Він чекатиме до останньої хвилини, щоб ви до Нього прийшли і попросили прощення. Однак мусить зараз зупинити ці жорстокі режими, які завдають біль іншим Його створінням.

Він зробить це через любов до Своїх дітей. Ви, хто говорите, що Бог Отець не може виявити гніву, оскільки любить усіх своїх дітей, зрозумійте наступне. Так, Він є розгніваний, а Його Гнів є слушним через несправедливість, яка вчиняється Його улюбленій родині. Він знову об’єднає усіх Своїх дітей, щоб ви, нарешті, могли жити в мирі протягом усієї Вічності.

Діти, не прогавте знаки, які є навколо вас – велика кількість воєн, відсутність грошей, нестача їжі, відсутність медичної допомоги. Треба визнати, що це є роботою сатани. Це не є ділом рук Бога, Предвічного Отця. Він вже більше не терпітиме такий стан речей. Будьте вдячними, що Він вживає заходів, бо інакше Його створіння було б знищено. А Бог Отець не допустить, щоб так сталося.

Ваш улюблений Ісус

Спаситель людства

Відкупитель світу

 

Аудіо

Bookmark the permalink.