408. Щораз більше країн об’єднуються і все більше Божих дітей управляються однією групою

Понеділок, 23 квітня 2012 р. Божого, 20:00

Моя найдорожча, улюблена дочко, невдовзі прийде час для змін, які стосуватимуться того, яким чином уряди всього світу керуватимуть своїми країнами.

Щораз більше країн об’єднуються і все більше Божих дітей управляються однією групою.

Настав час, щоб ви тримали свої очі широко відкритими і помічали будь-які зміни в законах, які доведуть вас до зубожіння.

Поборюйте закони, які контролюють ваші запаси продовольства.

Бог, Мій Предвічний Отець, покарає ті злі групи, якщо вони будуть намагатися змусити голодувати Його дітей.

Зараз настав час, Мої послідовники, для виявлення Третьої Печаті.

Хоч на протязі певного часу вона ще не буде відкрита, але Я кажу вам про це заздалегідь, щоб ви могли спробувати підготувати для себе поживу, вирощуючи її і зберігати продукти харчування, щоб вони не зіпсувалися.

Незабаром доступ до їжі та питної води буде обмежений.

Та група, хоч і слабне через силу ваших молитов, але вона має намір викликати голод і отруїти багато невинних людей, намагаючись знищити населення земної кулі.

Вони будуть завзято боротися, щоб домогтися того.

В той час, як вони продовжуватимуть наводити жах на дітей Божих, Мій Предвічний Отець зішле екологічні покарання і зітре мільйони цих злих людей з лиця землі.

Ваші погодні умови будуть продовжувати змінюватися. З часом це вплине на можливість торгувати, таким чином світові держави будуть зупинені у своїх злих планах.

Протягом усієї цієї кризи ви, Моя Армія, повинні молитися до Бога Отця, щоб Він захистив вас від цих людей, щоб вони відкрили свої зачерствілі серця на Правду про Боже Милосердя.

Я кажу вам це для того, щоб ви могли підготуватися.

Ці події не відбудуться негайно і значна частина цього плану може бути відвернена і пом’якшена через ваші молитви і жертви.

Зло не походить від Бога. Воно виникає через жадібність, самолюбство, прагнення влади і контролю. Всі ці слабкості походять від сатани і підсунуті світовим лідерам, щоб спокусити їх кривдити Божих дітей.

Не дозвольте силам сатани контролювати ваші країни.

Моліться, моліться, моліться, щоб у вас була сила протистояти спланованим заходам, щоб зробити вас бідними, залежними і в ласці від тих, які контролюють ваші країни. Вони керують світовими потугами, які складаються з Великобританії, США, ЄС, Китаю і Росії.

Я, ваш Ісус, допоможу вам уникнути переслідувань, але пам’ятайте, що молитва буде вашою головною зброєю.

Молитва може зупинити тих злих людей від захоплення контролю над вашим харчуванням, питною водою, одягом та відвідуванням християнських церков.

Боріться в Моє Ім’я і Я буду стояти поруч із вами повсякчас.

Ваш улюблений Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.