ДРУГА ПЕЧАТЬ – ТРЕТЯ СВІТОВА ВІЙНА

Eedd4182 Fb33 4220 87a9 1a0f217b924a

Святе Письмо:

Ви почуєте про війни та воєнні поголоски; глядіть же, не тривожтесь, бо треба, щоб це все сталося, але це не кінець ще. Народ бо на народ повстане й царство на царство. [Мт.24.6-7]

Книга Істини:

Про війни і воєнні поголоски

Настав час для відкриття Другої Печаті, оскільки війни будуть зростати і поширюватися.

Мстивий темний ангел походить з одного джерела, Моя дочко, і всі ці війни взаємопов’язані. Вони не відбулися через регіональні заворушення, а були сплановані Заходом.

Ці війни були навмисно сплановані з метою отримання контролю і багато з цих народів зображені як демонічні поруч з брехнею, яка поширюється про їхніх політичних лідерів.

Діти, ці війни були хитро організовані, всі й одразу, з однією метою, щоб усунути лідера за лідером.

Поголоски про війни – це всього лиш поголоски. Яким чином з’являються поголоски? Хто їх поширює і чому?

Як ви думаєте, для чого, так багато країн, водночас, були втягнуті у ці війни? Це не був збіг обставин.

Існує план, організований антихристом, щоб контролювати і завойовувати ті народи, які багаті на ресурси.

Як тільки вони контролюватимуть ці країни, вони стануть дуже потужними. [Ісус, посл. 371 від 10.03.2012]

 

 

У війни, які виникнуть, будуть втягнуті Іран, Ізраїль, Єгипет і Сирія. Всі будуть взаємопов’язані. [Ісус, посл. 332 від 04.02.2012]

 

Єгипет і Сирія будуть втягнуті у боротьбу за владу, яка матиме наслідки для Ізраїлю. Ворогів у євреїв є багато. Всі війни, які націлені на те, щоб залучити ці дві країни, призведуть до фінальної битви, в якій візьме участь Ізраїль, який буде страждати від найгіршого геноциду, засвідченого від часів Другої Світової війни.

Занепад та піднесення Єрусалиму було передбачено і ці битви повинні відбутися перед сповненням пророцтв. [Ісус, посл. 920 від 21.09.2013]

 

Ви можете думати, що це є війни між двома народами, але ви помиляєтесь. Зброя буде надходити тільки з одного джерела.

[Ісус, посл. 756 від 04.04.2013]

 


Чотири потужні імперії

Головним джерелом тих воєн стануть чотири потужні імперії. Коли ці імперії зростуть у силі, вони контролюватимуть багато частин світу, але не всі, оскільки цього не буде дозволено Моїм Отцем.

Ті держави боротимуться одна з одною, хоч і стверджуватимуть, що співпрацюють. Через зростаючу між ними недовіру, кожна з них буде намагатися перевершити іншу і тоді спалахне битва. Вони знищать значну частину своїх бідних народів. В людей, якими вони керують, залишиться мало влади, а демократія там висітиме на волоску.

[Ісус, посл. 920 від 21.09.2013]

 

Чотири частини світу, які Я маю на увазі, це чотири великі імперії – США, Росія, Європа і Китай. Всі передбачені пророцтва будуть стосуватися цих держав, навколо яких відбуватимуться всі потрясіння в релігійних та політичних структурах.

Сирія і Єгипет, через заворушення у своїх країнах, стануть каталізаторами більшої війни, в яку будуть втягнуті ці чотири великі держави. Кожна з цих держав буде підключена, щоб створити єдиний режим, який буде використаний для контролю над глобальними багатствами і населенням.

Релігійна війна буде головною у цьому контролі, а призначені керівники у Моїх християнських церквах будуть подолані і знищені в рамках підготовки до приходу звіра, який контролюватиме усі чотири імперії.

[Ісус, посл.923 від 24.09.2013]

 


Війни на Близькому Сході – передвісники великої битви

Моя дорога дитино, за дорученням Мого Сина, Ісуса Христа, Я повинна об’явити, що війни, які розгортаються зараз на Близькому Сході, будуть передвісниками великої битви, оскільки буде проголошена нова жахлива світова війна.

Як це розриває Найсвятіше Серце Мого бідного, страждаючого Сина. Ненависть, яка переповнює серця тих лідерів, яким прості люди довірили відповідальність керувати своїми країнами, буде поширюватися. Вони зрадять свої власні народи. Мільйони будуть повбивані і багато країн будуть у це втягнуті. Ви повинні знати, що душі тих, які будуть вбиті і які невинні в будь-якому злочині, будуть врятовані Моїм Сином.

Швидкість цих воєн зростатиме і чотири частини світу братимуть у них участь перед тим, як буде оголошена Велика Війна. На жаль, буде використана ядерна зброя і багато хто постраждає. Це буде страшна війна, але вона не триватиме довго.

Моліться, моліться, моліться за всі невинні душі і продовжуйте молитися Мій Святий Розарій тричі на день для того, щоб полегшити страждання, які принесе Третя Світова Війна. [Матір Спасіння, посл. 905 від 06.09.2013]

 


Третя Світова Війна

Незабаром у світі розпочнеться Третя Світова Війна… Війна розпочнеться в Європі. [Ісус, посл. 430 від 16.05.2012]

 

Через дуже короткий час у Європі настане поділ, а все це пов’язано з Європейським Союзом і країною, в якій знаходиться Престіл Петра. В результаті буде війна, яка матиме інший характер, аніж будь-яка інша. Але вона буде жахливою. В Німеччині, Італії та Франції, люди піднімуться один проти одного. [Ісус, посл. 719 від 26.02.2013]

 

Причиною буде ваша банківська система і Німеччина в черговий раз буде залучена в цю трагедію, як це було під час останніх двох випадків.

Коли вона розпочнеться, багато що буде потрібно для порятунку економіки і катастрофа вплине на Грецію з великими негативними наслідками у Франції.

Близький Схід з Ізраїлем та Іраном також будуть втягнені у війну, а Сирія відіграє серйозну роль у падінні Єгипту.

А наслідок цієї війни буде таким – в ім’я об’єднання Моя Католицька Церква на землі потрапить в Єдину Світову Церкву.

Це об’єднання чи фальшивий мир стане реальністю після того, як з’явиться антихрист, щоб принести фальшивий мир і так званий кінець війні.

[Ісус, посл. 430 від 16.05.2012]

 


Китай і Росія – нова світова сила

Цей мирний договір буде включати в себе Західний Світ, аж доки Китай і Росія не втрутяться у світові справи. [Ісус, посл. 430 від 16.05.2012]

 

Два союзники, Росія і Китай, об’єднають зусилля. Це відбудеться, коли звір з десятьма рогами підніметься, щоб панувати над своїми багатостраждальними невинними людьми.

Звір з десятьма рогами – це Європейський Союз, Моя дочко, що окреслений у Книзі Одкровення як Вавилон.

Вавилон впаде і над ним запанує великий Червоний Дракон – Китай та його союзник Ведмідь – Росія.

Коли це відбудеться, запанує комунізм і горе будь-кому, кого помітять, що він практикує свою релігію у їхній присутності.

Усі релігії будуть заборонені, але найбільші переслідування терпітимуть християни. [Ісус, посл. 349 від 19.02.2012]

 

Війна, про яку Я говорю, організовується зараз Червоним Драконом. Дракон, нова світова сила, яка зараз замислює і знищить міста на Заході.

[Ісус, посл. 18 від 23.11.2010]

 

…дуже важливо, щоб люди в цілому світі повернулися до Мене і попросили захистити їх у цей час від бича війни.

Я запевняю вас, що всі війни будуть короткими. …але, коли вони відбуватимуться, пам’ятайте, що тривалість всього, що має статися, знаходиться в Руках Мого Отця. [Ісус, посл. 1068 від 04.03.2014]

 

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.