920. Чотири потужні імперії стануть головним джерелом воєн

Субота, 21 вересня 2013 р. Божого, 12:22

Моя ніжно улюблена дочко, у світі відбудеться багато подій, оскільки сила лжепророка зростає і кожен, хто наважиться проти нього виступити, навіть на найвищих щаблях Моєї Церкви, буде проігнорований.

Політичні розбіжності будуть мати вплив на чотири частини землі. Чотири потужні імперії стануть головним джерелом воєн. Коли ці імперії зростуть у силі, вони контролюватимуть багато частин світу, але не всі, оскільки цього не буде дозволено Моїм Отцем.

Ті держави боротимуться одна з одною, хоч і стверджуватимуть, що співпрацюють. Через зростаючу поміж ними недовіру кожна з них буде намагатися перевершити іншу і тоді спалахне битва. Вони знищать значну частину своїх бідних народів. У людей, якими вони керують, залишиться мало влади, а демократія там висітиме на волоску. Саме тим невинним та страждаючим людям буде надано Божий Захист, якщо вони матимуть Печать Бога Живого.

Ніколи не варто недооцінювати цього безкоштовного Дару від Бога. Печать Бога Живого захищатиме вас від фізичної та духовної смерті під час воєн. Будь ласка, роздавайте її якомога більшій кількості людей у кожній країні.

Єгипет і Сирія будуть втягнуті у боротьбу за владу, яка матиме наслідки для Ізраїлю. Ворогів у євреїв є багато. Всі війни, які націлені на те, щоб залучити ці дві країни, призведуть до фінальної битви, в якій візьме участь Ізраїль, який буде страждати від найгіршого геноциду, засвідченого від часів Другої Світової війни.

Занепад та піднесення Єрусалиму було передбачено і ці битви повинні відбутися перед сповненням пророцтв.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.