905. Матір Спасіння: Буде оголошена нова жахлива світова війна

П’ятниця, 6 вересня 2013 р. Божого, 18:46

Моя дорога дитино, за дорученням Мого Сина, Ісуса Христа, Я повинна об’явити, що війни, які розгортаються зараз на Близькому Сході, будуть передвісниками великої битви, оскільки буде проголошена нова жахлива світова війна.

Як це розриває Найсвятіше Серце Мого бідного, страждаючого Сина. Ненависть, яка наповнює серця тих лідерів, яким прості люди довірили відповідальність керувати своїми країнами, буде поширюватися. Вони зрадять свої власні народи. Мільйони будуть повбивані і багато країн будуть у це втягнуті. Ви повинні знати, що душі тих, які будуть вбиті і які невинні в будь-якому злочині, будуть врятовані Моїм Сином.

Швидкість цих воєн зростатиме і чотири частини світу братимуть у них участь перед тим, як буде оголошена Велика Війна. На жаль, буде використовуватись ядерна зброя і багато хто постраждає. Це буде страшна війна, але вона не триватиме довго.

Моліться, моліться, моліться за всі невинні душі і продовжуйте молитися Мій Святий Розарій тричі на день для того, щоб полегшити страждання, які принесе Третя Світова Війна.

Дякую тобі, Моя дитино, за те, що відповіла на Мій заклик. Знайте, що Небеса у цей час у великому смутку і Я з важким серцем приношу вам ці прикрі новини.

Ваша Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.