332. Війни, в які будуть втягнуті Іран, Ізраїль, Єгипет та Сирія будуть взаємопов’язані

Субота, 4 лютого 2012 р. Божого, 10:55

Моя найдорожча, улюблена дочко, твоя вірність щодо Мене піддається випробуванню кожного дня. Так багато хто намагається зупинити тебе у твоїй Праці для Мене і все ж вони не зможуть зробити цього, тому що тобі наданий святий захист з Неба. Ті, які намагаються заподіяти тобі біль, страждання і зневагу, будуть покарані. Я не терпітиму таких дій.

Пам’ятай, було передбачено, що жодна людина не зможе зупинити Вогонь Святого Духа, який буде виливатися з Моїх Найсвятіших Послань на все людство.

Я прошу, щоб ти продовжила ігнорувати перешкоди, які постануть перед тобою, а також ігноруй ненависть, бо вона походить від сатани.

Коли ти реагуєш на ненависть, то вона поширюється.

Ігноруй її, і вона помре, бо не зможе знайти поживу, якої потребує, щоб рости і гноїтися.

Тепер Я хочу вам сказати, Мої діти, що події, які передбачені в Книзі Одкровення, відбуваються у світі вже зараз.

Мої діти не повинні боятися, тому що їхня віра і молитви допоможуть послабити наслідки війни, геноциду, голоду і відступництва.

Виникнуть війни, в які будуть втягнуті Іран, Ізраїль, Єгипет і Сирія. Всі будуть взаємопов’язані.

Так само Італія буде страждати від негативних наслідків, що пов’язані зі збільшенням впливу лжепророка та його партнера, антихриста.

Моліться старанно, щоб жодна країна не була залучена в глобальну систему, яка буде контролювати ваші гроші. У разі їхнього успіху вам буде дуже складно.

Моліться до Бога Отця, щоб Він запобіг подібним звірствам.

Молитви за душі інших людей врятують ваші власні душі. Це все, про що Я прошу. Молитва. Моліться також за навернення. Вже невдовзі всі ці речі наберуть сенс, Моя дочко.

Все буде добре, якщо тільки після Попередження відбудеться навернення. Піди і скажи Моїм дітям, щоб ніколи не боялися проголошувати Моє Слово. Я буду стояти поруч із ними. Якщо вони будуть висміяні, то можуть бути певними в Правді цього Мого Найсвятішого Слова.

Ваш улюблений Ісус

Аудіо

Bookmark the permalink.