БОЖІ ЗНАМЕННЯ

186cbd1ab583c95f4ced3a4ada318960

Моя дитино, за велінням Мого Предвічного Отця найближчим часом стануться чуда в усіх частинах землі. Ці чуда кинуть виклик усьому людському розумуванню, науковим знанням і досвіду. Земля, сонце і місяць впливатимуть на утворення дуже незвичайних видовищ і багато людей знатимуть, що вони могли бути здійснені тільки з Руки Бога. Ці чуда будуть відбуватися впродовж трьох років і на це є певна причина. Вони повинні допомогти наново розпалити віру людства, щоб люди усвідомили, що все контролюється Рукою Бога…

Чуда, про які Я кажу, будуть включати великі Акти Бога, в тому числі трагедії, які будуть відвернуті, хоч з наукової точки зору це виглядатиме неможливим. Вони також включатимуть великі знаки на небі, рух землі і кольори, пов’язані з природою.

Моя власна причетність до цих чудес буде видима через знаки, які з’являться в місцях Моїх об’явлень по цілому світі. Не бійтеся цих чудес, бо вони є Даром від Бога. [Матір Спасіння, посл. 1157 від19.06.2014]

Першим знаком буде те, що Земля почне обертатися швидше. Другий знак буде стосуватися Сонця, яке виглядатиме більшим, яскравішим і почне обертатися. Поруч з ним ви побачите друге сонце.

[Ісус, посл. 969 від 12.11.2013]

 

Жодна наукова оцінка не матиме сенсу, коли буде помітно два сонця. Жодне тлумачення за допомогою обмежених знань людини не матиме змісту.

[Бог Отець, посл.966 від10.11.2013]

 

Світло Нового Світанку – Нова Ера – буде повільно, але неухильно просвітлювати світ. Незабаром стане помітне нове Світло, нове сонце. Воно буде більшим і стане причиною великого здивування. Це буде Знак Моєї Сили і Моєї Величі. Це буде чудо, яке доведе, що людина нездатна повністю зрозуміти таємниці Сотворення.

[Бог Отець, посл. 657 від 27.12.2012]

 

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.