657. Бог Отець: Незабаром стане помітне нове Світло, нове сонце

Четвер, 27 грудня 2012 р. Божого, 18:20

Моя найдорожча дочко, це є Послання великої надії для всіх Моїх дітей.

Вже надійшов час для змін, як і було передбачено, коли зміниться земля, зміняться планети, а кліматичні явища будуть непередбачувані.

Моя Велика Сила проявляється зараз як на Небі, так і на землі, тому що Я веду битву проти своїх ворогів. Сатана і його демони зазнають поразки, але завзято захищаються. При тому вони втягують Моїх бідних дітей, серця яких переповнені політичними і мирськими амбіціями, відігравати роль в їхніх намаганнях розіп’яти Моїх дітей.

Людина слабка. Людину легко спокусити. Людина вірить в брехню через власну сліпоту щодо Правди, яку Я встановив від початку Сотворення. Вона вірить в брехню, виблювану злим духом, тому що її притягує обіцянка влади і задоволення.

Мої діти повинні пізнати славне і прекрасне Світло Мого Царства. Ти, Моя дочко, бачила це Світло і знаєш, яким воно є потужним. Ти вже знаєш Божу Силу і як вона тебе огортає. Чи можеш ти собі уявити, що станеться, коли об’явиться Мій Новий Рай? Ти, Моя дочко, стала свідком лише невеликої частинки славного і сяючого Світла.

Важливо, щоб ви прийняли з радістю Світло Мого Сина у своїх серцях. Коли ви Його запросите, щоб спасти вас і забрати до Його Найсвятішого Серця, ви відчуєте це Світло.

Світло Нового Світанку – Нова Ера – буде повільно, але неухильно просвітлювати світ. Незабаром стане помітне нове Світло, нове сонце. Воно буде більшим і стане причиною великого здивування.

Це буде Знак Моєї Сили і Моєї Величі. Це буде чудо, яке доведе, що людина нездатна повністю зрозуміти таємниці Сотворення.

Тільки Я, Бог, Творець Всесвіту, керую всім, що є. Всім, що буде. Всім, що може бути. Жодна людина, жоден науковець не може розв’язати цих священних таємниць, адже для людини на даний момент вони недосяжні для зрозуміння.

Чудеса Мого Сотворення і сила Моєї Влади будуть виявлені світові. Не дозволяйте жодній людині зробити помилку, вірячи в те, що сатана і його злі послідовники мають якусь силу принести вам чудеса, які Я створив для кожного окремого створіння. Я обіцяв об’явити Правду, щоб Мої діти могли зняти павутину, яка заслоняє їхні очі.

Коли надійде День, в якому ви, нарешті, приймете Правду, Я надам вам найпрекрасніше багатство, Ласки і життя, якого ви ніколи не могли передбачити, адже це виходить поза межі вашої уяви.

Я щасливий, що ділюся з вами сьогодні цим Посланням надії. Я сподіваюся, що воно принесе вам багато радості і миру.

Моя Обітниця привести вас до вашого остаточного Спадкоємства невдовзі стане реальністю.

Ваш люблячий Отець

Бог Всевишній

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.