МІСІЯ СПАСІННЯ – АРМІЯ ЗАЛИШКУ

Photo 2023 11 23 20 18 56

Ви, дорогі Мої послідовники, будете формувати Залишок Церкви на землі і будете ведені під керівництвом хоробрих висвячених слуг, які розпізнають фальшивого пророка таким, яким він є. [Ісус, посл. 378 від 20.03.2012]

 

Ви є Залишок Моєї Церкви. Ви є Церква, про яку йдеться в Книзі Одкровення. [Ісус, посл. 400 від 15.04.2012]

Залишок Моєї Християнської Церкви буде поширювати Святе Євангеліє в кожному куточку землі.

Вогонь буде вилито на тих, які спробують заподіяти шкоду Залишку Моєї Церкви. Бо небагато зможуть протистояти Правді Мого Святого Слова, коли вона буде виявлена їм.

Їх [Залишку Моєї Церкви] буде так багато, що їхня кількість перевищить двадцять мільйонів.

Серед вас постануть провідники, а в певних колах ви будете змушені сповідувати свою віру приховано.

Вам належить очолити Хрестовий Похід Мого Вчення і Мої Молитви Хрестового Походу будуть вашою зброєю, щоб перемогти ворога.

Незнайомці стануть близькими, люди з різних країн об’єднаються і релігії, що роз’єднувалися в минулому через свої відмінності, об’єднаються.

[Ісус, посл. 434 від 18.05.2012]

 

Ви ніколи не повинні боятися знову і знову повторювати Святе Боже Слово, бо мільйони не розпізнають брехні, яка невдовзі замінить Моє Святе Вчення.

Я підніму багатьох хоробрих чоловіків і жінок в усіх куточках світу, щоб проголошувати Правдиве Слово Боже так, як воно викладено в Найсвятішій Біблії. В той час як вони будуть зміцнювати Правду, їм кинуть виклик брехуни, які будуть використовувати перекручену логіку, щоб сперечатися з ними. Мої вороги вийдуть на поверхню у великій кількості і вони прийдуть озброєні богословськими аргументами, які будуть підривати Слово Боже в час перед Моїм Другим Пришестям. Вони стануть на чолі багатьох Моїх ошуканих висвячених слуг, які будуть обмануті Моїм супротивником.

Голос Моїх ворогів буде звучати гучно, аж до хрипоти, викрикуючи непристойності з ненавистю, яка виливатиметься з кожної пори їхніх тіл щодо тих, які вестимуть Мою Армію Залишку.

[Ісус, посл. 1277 від 26.11.2014]

 

Але ніщо не зупинить їх [Армію Залишку] і Я, Ісус Христос, наповню їхні серця сміливістю, рішучістю і волею, щоб протистояти усім тим, які зрадять Мене і які будуть переслідувати їх за проголошення Правди.

[Ісус, посл. 1277 від 26.11.2014]

 

Ніколи не ставте під сумнів ті великі вимоги, які будуть поставлені перед вами, і не втрачайте довіри, бо це Я, ваш Цар, Є Той, Хто має Силу зробити так, щоб ви могли все це знести. Ви ніколи не повинні сумніватися, що ця Армія Залишку, частиною якої ви стали, залишиться вірною Мені, Ісусові Христові, як і було передбачено…

Тільки хоробрі та відважні з-поміж вас, ті, які найбільше люблять Мене, будуть вести Мою Армію до спасіння. Вони приведуть зі собою мільярди душ під Моїм керівництвом у безпечне місце. Ось чому ви ніколи не повинні здаватися. [Ісус, посл. 721 від 28.02.2013]

 

Я прошу вас не дозволити будь-якому страху тривожити ваші серця. Хоч Я бажаю врятувати через Моє Милосердя цілий світ, Я зараз заявляю, що завдяки цій Місії Я спасу п’ять мільярдів душ. Я заявляю, що це є один з найбільших Актів Милосердя, які Я заповідав Божим дітям у будь-який момент в історії світу. [Ісус, посл. 1264 від 09.11.2014]

 

Єдиний Залишок Церкви буде непереможно стояти аж до сходження Нового Єрусалиму. [Ісус, посл. 434 від 18.05.2012]

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.