687. Я пом’якшу багато передбачених страждань через силу Моїх Молитовних Груп Хрестового Походу

П’ятниця, 25 січня 2013 р. Божого, 20:00

Моя ніжно улюблена дочко, Я прагну проінструктувати Мої Молитовні Групи Хрестового Походу бути обережними, коли будете закладати їх у ваших країнах. Вони повинні тримати поблизу свячену воду, Розп’яття, яке представляє Мене, і відмовляти цю особливу Молитву Хрестового Походу.

Молитва Хрестового Походу [96]

Про Благословення і Захист нашої Молитовної Групи Хрестового Походу

О мій найдорожчий Ісусе, будь-ласка, благослови і захисти нас, Твою Молитовну Групу Хрестового Походу, щоб ми стали невразливими до підступних нападів диявола і будь-яких злих духів, які можуть мучити нас у цій Святій Місії порятунку душ.

Щоб ми залишилися вірними і сильними, коли наполегливо відстоюємо Твоє Святе Ім’я перед світом і ніколи не відмовилися від нашої боротьби за поширення Істини Твого Святого Слова.

Амінь.

Будь-ласка, відмовляйте цю молитву вголос до і після кожної молитовної зустрічі.

Я повинен також проінструктувати вас, Мої улюблені учні, щоб молитва була основою для кожної молитовної зустрічі. Я не хочу, щоб ви роздумували про негативні речі і допускали до себе страх, тому що Я приношу лише Любов і Милосердя.

Мої Послання сповнені надії і пом’якшать багато передбачених страждань через силу Моїх Молитовних Груп Хрестового Походу. Метою цієї Місії є спасіння душ. Ніколи не було іншої. Мої Послання передаються, щоб просвітити вас, звернути увагу на небезпеки, які можуть вплинути на вашу віру і щоб підготувати вас до Мого Нового Раю.

Ідіть зараз у мирі. Я покрию кожну Молитовну Групу Хрестового Походу Моєю безмірною Благодаттю, включно з Даром Розрізнення.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.