999. Ви не можете відділити Мою Церкву від Слова – Тіла – бо тоді вона не зможе Існувати

Субота, 21 грудня 2013 р. Божого, 20:13

Моя ніжно улюблена дочко, ті, які через Моє Святе Слово звинувачують тебе у боротьбі проти Влади Моєї Церкви, повинні почути Мій Заклик.

Церква, створена Мною, Ісусом Христом, була збудована на міцній Скелі і неважливо, як сильно Мою Церкву – Моє Тіло – атакують, ворота Пекла ніколи не знищать Її. Сатана і його агенти будуть атакувати тільки те, що є справжнім, що є Правдою і що є від Мене. Вся його енергія буде зосереджена саме на Моїй Церкві. Я Є Присутній у Моїй Церкві через Моє Тіло, Пресвяту Євхаристію. Мої вороги завжди будуть націлені на Пресвяту Євхаристію, бо Вона не просто символ Моєї Любові, Моєї Обітниці відкупити світ – Вона є Моїм Тілом. Вона живе і дихає, бо це Я, Ісус Христос Є Той, Хто перебуває в Ній. Я залишатимусь Присутнім у Пресвятій Євхаристії майже до кінця, але Моя Церква ніколи не помре.

Моє Слово стало Тілом і через Моє Тіло ви, Божі діти, залишитесь біля Мене. Коли Мої вороги нападали на Мою Церкву в минулому, Моя Церква об’єднувалась і боролась проти Своїх супротивників. Але коли злий дух атакує Мою Церкву зсередини, то вона зустріне дуже небагато перешкод від світського світу.

Сатана не буде атакувати свою власну роботу. Як Син Людський, Я ніколи не покину Моєї Церкви, бо вона непроникна для диявола. Мої послідовники залишаться вірними Моїй Церкві аж до останнього дня. Проте кількість людей, які не зрозуміють атак, яких зазнає Моя Церква зсередини, буде великою. Вони, здебільшого, будуть задоволені з багатьох пристосувань, які будуть введені у Святі Таїнства і Божі Закони. Вони проковтнуть брехню, що сучасне життя потребує сучасної церкви, що люди сьогодні повинні мати змогу робити вибір, що лежить в основі їхньої власної вільної волі – незалежно від того, ображають вони Бога, чи ні. Коли вони будуть ображати Бога і чинитимуть богохульства, коли вони будуть оскверняти Пресвяту Євхаристію, тоді вони більше не будуть частиною Моєї Церкви. Моя Церква залишиться неушкодженою. Моя Церква вистоїть завдяки тим, які залишаться вірними Божому Слову – Слову, яке стало Тілом. Бо ви не можете відділити Мою Церкву від Мого Слова – Тіла – бо тоді вона не зможе Існувати.

Я обіцяв, що буду захищати Мою Церкву від воріт Пекла, і Я роблю це зараз, готуючи Моїх вірних висвячених слуг стояти при Мені і залишитися вірними і непохитними аж до Великого Дня. Я ніколи не порушу Своєї Обітниці.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.