998. В День Суду ви остаточно зрозумієте Божу Могутність

П’ятниця, 20 грудня 2013 р. Божого, 23:16

Моя ніжно улюблена дочко, за Моїм Наказом сатана і всі його демони зм’якнуть. Незважаючи на всю їхню силу, вони є нічим переді Мною, Сином Людським, Ісусом Христом. При всьому Моєму Смиренню, Моїх Жертвах, Моїх Проханнях до людського роду, щоб дозволити Моїй Любові притягнути їх до Мене, Моєю Божественністю ніколи не можна легковажити. Моя Могутність ніколи не повинна бути невірно зрозумілою, тому що Я Всемогутній і Моє Царство існуватиме вічно, з людиною чи без неї, яка має вільну волю, а отже, вибір – іти за Мною, чи ні.

Тоді як прояв слабкості людства, спричинений гріхом, робить кожну людину вразливою до спокус сатани, ви ніколи не повинні вважати, що він володіє всією силою, бо це не так. Кожен демон, в тому числі їхній господар, звір, впаде до Моїх Ніг за Моїм Наказом. Хіба ви не знаєте цього? Бо є тільки Один, Котрий має Божественність, щоб розтрощити все під Своїми Ногами і це є Я, Ісус Христос.

Щоб осягнути Ласку в Бога, кожен з вас повинен прийти до Мене. Я люблю вас. Я притягую вас до Себе. Я благаю вас. Я упокорився перед вами. Перед тим, як померти заради вас, Я дозволив, щоб Мене тягнули по землі через болото. Невдовзі ви зустрінетесь зі Мною. В День Суду ви остаточно зрозумієте Божу Могутність і тоді будете знати, як це – зустрітися один на один з Моїм Божественним Світлом. Моє Світло є настільки Потужним, що тільки чисті і смиренні витримають Його. Воно притисне багатьох з вас до землі, коли ви будете закривати своє обличчя від Мене. Дуже небагато з вас будуть гідними постати переді Мною і все ж Я буду притягувати вас до Себе, поки ви не постанете, як і повинні, у цілковитому підкоренні і в повному послусі Мені. В той День ваша вільна воля закінчиться.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.