1000. Матір Спасіння: Завдяки чуду Просвітлення Сумління, Він, Мій Син, принесе світові радість, любов і надію

Неділя, 22 грудня 2013 р. Божого, 15:19

Моя дитино, будь-ласка, повідом, що Мій дорогоцінний Син готується до Великого Втручання Свого Милосердя. В результаті світ буде оновлений і багато людей радітиме своєму наново віднайденому звільненню від сумнівів щодо Існування Бога.

Якими самотніми є ті, які не знають Мого Сина. Коли Мій Син стояв на горі, якраз перед самим Його Вознесінням на Небо, Його учні були збентежені та налякані через розлуку, яка на них чекала. Багато з них панікували і просили Мого Сина не залишати їх. Він втішав їх, терпляче пояснював, що ця розлука буде лише тимчасовою і що Він пошле їм допомогу. Під допомогою Він мав на увазі Дар Святого Духа. Тоді Він сказав їм: «Не бійтеся, бо з допомогою Того, Кого Я пошлю вам, ви не будете самотні. Я завжди буду з вами у Вигляді Святого Духа».

Хоч Він розповів усім в той день, що прийде знову, але в дійсності вони не зрозуміли, що Він мав на увазі. Деякі думали, що це можуть бути тижні, поки Він дасть Себе пізнати. Але пам’ятайте, що день у Божому Часі може настати будь-якої миті. Цей день наближається і всі передбачені пророцтва про ознаки Кінця Часу збуваються. Не майте страху в своїх серцях, дорогі діти, бо час для радості вже майже настав. Тоді не буде вже ані сліз, ані смутку, бо несподівано засвітає Великий День Мого Сина і Він збере усіх Своїх у Його Святі Обійми.

Моліться за Великі Божі Благословення і за Велике Милосердя, якого Мій Син має незліченно багато для кожного з Божих дітей. І для добрих, і для поганих, і для байдужих. Завдяки чуду Просвітлення Сумління, Він, Мій Син, принесе світові радість, любов і надію.

Будьте вдячні за це велике Милосердя. Любов Мого Сина до вас ніколи не вмре, не зникне, і не буде зупинена, тому що ви належите Йому. Ви – Його. Ви – Божі діти. Ви не належите сатані.

Моліться, моліться, моліться, щоб людство вибрало Милосердну Руку Мого Сина, а не обман і мертву хватку, якими злий дух утримує слабких.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.