940. Змій дає антихристу спеціальні повідомлення, які він ретельно документує

Середа, 16 жовтня 2013 р. Божого, 23:27

Моя ніжно улюблена дочко, найбільш безбожна трійця, яка складається з трьох Моїх ворогів: лжепророка, антихриста і змія, тобто сатани, підніметься тепер у непокорі проти Пресвятої Трійці. Знайте, що вони мають багато тисяч вірних учнів і оскільки час наближається, будуть відбуватися багато таємних і огидних церемоній для вшанування змія.

Змій є дуже обережним, щоб не розкрити своєї правдивої сутності, його справжні злі наміри проти всіх Божих дітей є прихованими, а він представляє себе своїм деяким вибраним учням чарівним, прекрасним принцом і об’являться перед ними у найбільш спокусливий спосіб. Так само, як Мої вибрані пророки отримують повідомлення, так само і змій дає антихристу спеціальні повідомлення, які він ретельно документує, а потім ділиться ними зі своєю ієрархією на землі. Ці повідомлення містять вказівки щодо осквернення Моєї Церкви в рамках приготувань антихриста зайняти свій трон і обманути світ, запевнивши, що він і є Христос, Спаситель світу.

Остерігайтеся зараз усі ті, які відкидаєте це попередження. Незабаром багато хто з Моїх учнів, які люблять Мене, але не довіряють цим Посланням, зустрінуться з великою небезпекою. План по відверненню вас від Мене вже розпочався і якщо ви не будете обережними та пильними, вас заманять у лігво темряви. Він, антихрист, буде наслідувати всі аспекти Моєї Божественності, про які йому повідомляє змій. Він, змій, був свідком Мого Розп’яття і тільки він знає деталі цієї жахливої події. Він буде висміювати Мене, даючи вказівки своїм відданим слугам, як перекрутити навиворіт обряди Моєї Церкви. Моє Слово візьмуть і додадуть до Нього нові непристойні частини, щоб прославляти звіра і багато людей не зрозуміють їхнього значення.

Якщо ви поставитеся легковажно до диявола і віддасте себе в його розпорядження, то це приведе вас до великих випробувань. Якщо ви будете повторювати мерзенні слова, які він підсуне, то ви відкриєте перед ним свою душу. Якщо ви будете йому покланятися, проявляючи любов до антихриста, коли він зарозуміло виступатиме перед вами, то ви приймете його до своїх сердець замість Мене. Все, чого Я вас навчив, буде перекручено задом наперед, догори ногами і навиворіт. Тому що так багато з вас насправді не розуміють Мого Вчення і так багато з вас неуважно слухають Євангеліє щодо подій, які передуватимуть Моєму Другому Пришестю, отож ви і надалі будете дезорієнтованими.

О, як розривається Моє Серце від виявлення вам цих новин. Як Я бажаю, щоб вам не довелося так страждати. Але Я обіцяю полегшити ваш біль, а його правління, коли вже наступить, буде коротким.

Душам, які будуть не зі своєї вини втягнуті в цю пародію на Мою Божественність, буде виявлено Моє Милосердя. На жаль ті, які вірять, що будуть царювати у раю, обіцяному їм шахраєм, опиняться у вогняному озері, де вони страждатимуть вічно. Ніхто не зможе допомогти їм, оскільки вони проковтнуть брехню, задуману, щоб завоювати їхню довіру, а це призведе до втрати багатьох душ, які сліпо підуть за їхньою фальшивою доктриною.

Моліться про Милосердя для тих, які будуть обмануті царем темряви.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.