941. Кожен новий закон, який невдовзі введуть вороги у Моїй Церкві, буде висміювати Правду, встановлену Моїм Отцем

Четвер, 17 жовтня 2013 р. Божого, 20:38

Моя ніжно улюблена дочко, якщо б більшість людей по-справжньому вірили в Мене, їхнього Ісуса, то вони б віднайшли мир у своїх серцях. Де немає довіри, там є страх. Страх перешкоджає Божій Любові проникати до ваших душ і тоді ви стаєте його в’язнем. Ніщо інше, тільки Моє Світло може скинути цей тягар.

Коли Я говорю вам Правду, Я роблю це тільки тому, що люблю вас і сумую за тим днем, коли ми, нарешті, возз’єднаємося. Не бійтеся Правди. Моя Любов наповнить вас мужністю і силою, щоб ви стояли непохитно і залишалися вірними Мені в усьому. Я захищаю усіх тих, які просять Мене про це, але тільки ті душі, які повністю віддаються Мені, не будуть боятися.

Лукавство звіра буде замасковане під чарівність та сучасність і воно буде представлене всім під прикриттям гуманізму, благодійності і «піклування про бідних». Ні на мить не вважайте, що учні сатани будь-коли покажуть вам свої справжні обличчя. Вся брехня, представлена, щоб замінити Правду, буде виглядати логічною і такою, що служить для загального блага. Кожен новий закон, який невдовзі введуть вороги у Моїй Церкві, буде висміювати Правду, встановлену Моїм Отцем у Десяти Заповідях, даних Мойсеєві. Кожен жест, навіть якщо він може бути витонченим, буде задуманий, щоб образити Мене, Ісуса Христа, Сина Людського. Шахрай не може встояти, щоб не висміяти Мене за допомогою своїх слуг, бо він Мене ненавидить. Кожну посудину у Моїй Церкві він зневажатиме вчинками, словами і додаванням сатанинської символіки. Лише ті, які знають Правду, помітять цю мерзоту і чітко зрозуміють, що насправді означають ці жести.

Сила сатани може дезорієнтувати, відволікти і мучити Моїх учнів. Він, сатана, ніколи не залишить вас у спокої, особливо тоді, коли ви свідчите Правду. Але знайте наступне: він може бути переможеним тоді, коли ви повністю Мені довіряєте. Коли ви відмовитеся від себе переді Мною, тоді він не матиме сили впливати на вашу віру в Мене. Йому, сатані, надходить кінець. Його правління, хоч воно і було болючим для людства, добігає кінця. Його остаточна зневага проти Мене буде здійснюватися через антихриста, який буде видавати себе за Мене і обманювати світ, що він є Мною, Ісусом Христом, який прийшов врятувати світ.

Якщо ви знаєте Правду, то будете здатними протистояти цій спокусі. Якщо ви будете залишатися вірними Правді, яка міститься у Найсвятішій Біблії, то будете врятовані.

Остаточна атака буде швидкою, а потім Я покажу світові Правду і тільки ті, які сповнені ненависті до Мене, будуть її заперечувати. Не бійтеся, бо Я Є єдиним Спасителем людства. Тільки Моя Любов буде вас підтримувати. Бійтеся лише за ті бідні душі, які плюватимуть в Мене, коли Я в кінці простягну їм руку, щоб забрати їх до Нового Раю.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.