939. Безбожна трійця розробила плани вилучення усього, що є Правдою

Вівторок, 15 жовтня 2013 р. Божого, 15:45

Моя ніжно улюблена дочко, Я бажаю, щоб усі Мої священики з кожної християнської конфесії почали зберігати Найсвятіші Тайни. Священики у Католицькій Церкві першими побачать знищення і осквернення Таїнств. Ті, які є вірними Мені, Ісусу Христу, будуть старанно готуватися до цієї жахливої пустелі, в яку буде вкинута Моя Церква. Ви повинні готуватися до цього вже зараз, бо завдяки вашій вірності всі Божі діти зможуть приймати Таїнства у їхньому святому стані.

До всіх інших християнських церков Я кажу наступне. Пригадайте собі Мою Обітницю прийти знову у Великий і Славний День Мого Другого Пришестя. Знайте також, що в прийдешніх роках усі ті, які йдуть за Мною, зустрінуться з жахливими випробуваннями. Нове керівництво усіх ваших конфесій буде знаходитись під керівництвом лжепророка і буде повторювати його слова та копіювати його вчинки.

Горе тим, які знаходяться на боці лжепророка, бо він є протиставленням Івана Хрестителя і він буде предтечею антихриста, який пануватиме над усіма вами.

Ви будете захищені Мною, бо невдовзі Я буду єдиним, Хто буде вас вести. Тільки Мені ви зможете довіряти як Тому, Хто говорить Правду, коли ви перебуватимете під впливом єресі, яка буде представлена вам як нова форма сучасного християнського богослов’я. Настільки хитрим є сатана, тому що він ніколи не буде вас шокувати, а натомість за допомогою тих, які служать йому, він буде залучати вас до нової, перекрученої, протилежної інтерпретації Мого Найсвятішого Слова.

Безбожна трійця розробила плани вилучення усього, що є Правдою. Все, що звернене до світського світу, в якому панує людська жадібність і бажання нехтувати гріхом, буде представлене вірним в усіх християнських церквах. Цей день був записаний на камені і це буде остаточною зневагою, дозволеною Богом, перш ніж Він пошле Мене, Свого Єдиного Сина, щоб зібрати усіх, які залишаться вірними Божому Слову. Коли вам представлять брехню, то вона буде виглядати на добру річ. В усіх ваших церквах буде поширена зовнішня покора, бо вона буде прийнята тими з поміж них, які ошукають вас.

Кожна риса, пов’язана зі Мною – Моя Любов до знедолених, Моя Любов до слабких і покірних, Моє несхвалення жадібності, пожадливості і похоті, буде використана як частина аргументів, застосованих, щоб змусити вас прийняти цю нову доктрину – Нову Єдину Світову Релігію, щоб підготувати світ до правління антихриста.

Як люблячий Бог, Я даю вам ці попередження, щоб врятувати вас. Почуйте Мене зараз. Я прошу вас лише про одне. Залишайтеся вірними Моєму Святому Слову. Моє Святе Слово було дане вам у Святій Біблії. Воно ніколи не може бути змінене. Але вороги Бога перекрутять Його значення. Коли це станеться, відкиньте тих, які кажуть вам, що Бог схвалив би такі зміни. Нічого не могло би бути більш віддаленим від Правди.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.