902. Я приношу Дари поступово, в залежності від чистоти душі

Середа, 4 вересня 2013 р. Божого, 18:00

Моя ніжно улюблена дочко, Живий Бог, Який присутній у смиренних душах, стане більш явним, коли Мій Новий Дар виллється на кожного з тих, які живуть у світі в цей час.

Я приношу Дари поступово, в залежності від чистоти душі. Мої послідовники в кожній церкві по всьому світу відчують, як їхня любов до Мене розпалюється наново, коли Я занурю їх у глибше розуміння Моєї Обітниці Другого Пришестя. Мій Дар означатиме, що вони будуть здатними бачити через павутиння темряви, як Правда починає набувати сенсу. Вони будуть знати, що це Я зараз говорю до них, бо відчують у своїх серцях Мою Присутність. Вони будуть благословенні знаннями, даними їм через Силу Святого Духа, щоб отримати можливість відповідно підготуватися до Мого Другого Пришестя.

Мої послідовники будуть ведені Святим Духом і вони не зрадять Мене, не приймуть богохульств, представлених їм в Моє Ім’я. Ось чому тепер Моє Слово буде поширюватися швидше і невдовзі Святий Дух викличе в їхніх душах тугу за Великим Днем, коли засурмить остання сурма, яка оголосить Моє Пришестя.

Не бійтеся, Мої улюблені послідовники, Я Є з вами, хоч ви і страждаєте. Незабаром ваша чисельність значно збільшиться і це додасть вам впевненості, щоб залишитися вірними Мені.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.