901. Ваше життя є лише швидкоплинною миттю в усьому вашому житті. Ви знаходитесь у вигнанні

Вівторок, 3 вересня 2013 р. Божого, 18:45

Моя ніжно улюблена дочко, Моїм найбільшим бажанням є закликати тих людей з цілого світу, які викреслили Мене зі свого життя, повернутися до Мене. Багато душ, які керуються ідеєю, що Бог насправді не може існувати, вирішили забути про Мене, їхнього улюбленого Ісуса. Я хвилююся за цих бідних, дезорієнтованих людей, тому що Я ніжно люблю їх і сумую за їхнім товариством.

Якщо ви віддалилися від Мене і вам важко примирити свою точку зору на сучасний швидкоплинний світ з простою вірою в Мене, Ісуса Христа, то дозвольте Мені допомогти вам це зрозуміти. Ви відокремлені від Мене через гріх. Коли гріх отруює вашу душу, на неї сходить темрява, яка заважає прийняти Боже Світло. Коли це відбувається, ваше серце стає затверділим. Тоді ваш розум стає дезорієнтованим і саме тоді ви починаєте помилково вважати, що Бог не існує, тому що логіка диктує, що Він не може існувати.

Ваше життя є лише швидкоплинною миттю в усьому вашому житті. Ви знаходитесь у вигнанні. Правда знаходиться в майбутньому, коли ви нарешті повернетеся додому, до Бога, до свого природного стану. Я розумію, як важко людині залишатися поруч зі Мною, коли вона зустрічається з великою кількістю відволікань, спокус і темряви на землі.

Коли ви відчуваєте, що не можете відчути Моєї Присутності чи Моєї Любові, Я хочу, щоб ви відмовляли цю Молитву Хрестового Походу.

Молитва Хрестового Походу [119]

Щоб відчути любов Ісуса

Ісусе, допоможи мені.

Я такий розгублений.

Моє серце не відкривається на Тебе.

Мої очі не можуть бачити Тебе.

Мій розум блокує Тебе.

Мої уста не можуть вимовити слів, щоб потішити Тебе.

Моя душа оповита темрявою.

Будь-ласка, змилуйся наді мною, бідним грішником.

Я безпорадний без Твоєї Присутності.

Наповни мене Твоєю Благодаттю, щоб я мав мужність звернутися до Тебе і благати Тебе про Милосердя.

Допоможи мені, Твоєму загубленому учневі, який любить Тебе, але який більше не відчуває порухів любові у своєму серці, побачити і прийняти Істину. Амінь.

Нелегко є перебувати в єдності зі Мною. Ви маєте бути наполегливими, поки не відчуєте Моєї Присутності у вашій душі. Закличте Мене і Я прибіжу та обійму ваші бідні нещасні душі, візьму і поведу вас, і приведу до вічного спасіння. Незважаючи на те, що ви зробили, ви ніколи не повинні боятися взивати до Мене. Я відповім кожному грішнику, не дивлячись на те, хто він. Ніхто з вас не є без плями гріха. Я чекаю на ваш заклик.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.