900. Хіба ви не знаєте, що ціле покоління молодих людей віддалене від Мене у цей час?

Понеділок, 2 вересня 2013 р. Божого, 18:45

Моя ніжно улюблена дочко, в той час, як піднімається гнів проти цих Моїх Пророцтв, даних світові, щоб підготувати усіх вас до Мого Другого Пришестя, знайте наступне. Ця Місія має одну мету. А нею є порятунок усіх душ – кожного, хто живе у сьогоднішньому світі. Немає значення, наскільки гостра критика націлена проти тебе, Моя дочко, тому що Я невпинно просуватимусь вперед, поки Моє завдання не буде виконане. Ніхто не зупинить Мене у спасінні душ, бо Я топтатиму тих, які наважаться стати на Моєму Шляху, щоб могти врятувати ті душі, які відпали від Моєї Ласки.

Хіба ви не знаєте, що через поганство, яке поширюється на землі і слабкість віри, яка присутня серед віруючих, ціле покоління молодих людей віддалене від Мене у цей час? Моя Місія зосереджується на тих постраждалих молодих душах, які у більшості випадків були позбавлені будь-якого знання про Мене, Ісуса Христа. А тому, що їх є так багато в кожній країні, Я повинен дотягнутися до них у будь-який можливий спосіб, щоб привернути їхню увагу.

Пам’ятайте, що ті християни з-поміж вас, яких живили Словом Божим від моменту, коли ви ще були маленькими дітьми, благословенні. Тому вашим обов’язком є молитися за загублене покоління. Будь ласка, Я прошу вас молитися за ці молоді душі цією Молитвою Хрестового Походу:

Молитва Хрестового Походу [118]

За загублене покоління молодих душ

Дорогий Ісусе, я взиваю до Твого Милосердя для загубленого покоління молодих душ.

Тих, які не знають Тебе, покрий Даром бачення.

Тих, які знають Тебе, але ігнорують Тебе, поверни до Свого Милосердя.

Будь-ласка, надай їм доказ Твого Існування якомога швидше і скеруй їх до тих, які можуть їм допомогти і привести їх до Істини.

Наповни їхні душі і розум тугою за Тобою.

Допоможи їм розпізнати порожнечу, існуючу в них, тому що вони не відчувають Твоєї Присутності.

Я благаю Тебе, дорогий Господи, не покидай їх і в Своєму Милосерді даруй їм Вічне Життя.

Амінь.

Як Я хочу дотягнутися до цієї молоді і огорнути їх Моїми Святими Обіймами, щоб могти прошепотіти до їхніх вух Слова потіхи і дати мир їхнім душам. Вони є Моїми і без них в Новому Раю забракло б тих, за якими Я сумую найбільше. Допоможіть Мені врятувати їх.

Ваш Ісус

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.