896. Велика радість буде скрізь. Це триватиме сто днів

П’ятниця, 30 серпня 2013 р. Божого, 20:24

Моя ніжно улюблена дочко, будь ласка, забезпеч, щоб кожен народ почув Мої Пророцтва, щоб вони могли підготуватися до чудової оновленої Землі – Нового Раю. Кожна Божа дитина має право на свій спадок і вони повинні розпочати планування до того Великого Дня, так наче б вони готувалися до великого весілля.

Я звертаюся до євреїв, мусульман і християн, а також до інших вірувань, щоб вислухали Мене зараз. Ніхто з вас не залишиться незаторкнутим злобою антихриста. Але якщо ви підготуєтеся зараз, приймаючи Печать Бога Живого і тримаючи її у своїх будинках, то ви станете невразливими до страждань, яких він завдасть світові.

Коли Слово Боже, Правдиве Слово, стає відомим для вас, то ви повинні зупинитися і вислухати, бо воно приведе вас до Воріт Нового Неба і Нової Землі. Цей Новий Рай вже чекає і він стане домівкою для мільярдів душ, в тому числі для тих, які очікують в стані Чистилища і на Небесах. Я об’єднаю усіх тих, чиї серця відкриті на Божі Заповіді і які відчують Любов Мого Милосердя.

Будь ласка, не бійтеся цього Дня, оскільки він принесе вам велике щастя, мир і радість. Моє Царство здивує вас своєю вражаючою красою. Багато з вас бояться Моїх Послань, тому що ви вважаєте, що Друге Пришестя означає смерть – кінець. Але це було б невірним припущенням.

Ті з вас, які приходять до Мене добровільно, без жодних умов, з покорою і любов’ю, не зазнають болю фізичної смерті. Натомість ви в одну мить опинитеся в новій реальності. Спочатку це вас шокує і ви швидко розглянетесь, щоб знайти своїх близьких. Я врятую так багато душ, що ви будете з вашими родинами, в тому числі з тими, яких ви любите, які вже є зі Мною на Небесах і тими, яких Я звільню з вогню Чистилища.

Велика радість буде скрізь. Це триватиме сто днів. В Моєму Новому Раю буде тільки одна релігія, Новий Єрусалим, де Мене будуть вшановувати щодня. Все буде в єдності зі Святою Волею Мого Отця. Там буде дванадцять країн, але тільки одна мова, бо Я не дозволю розділення.

Я призначу лідерів і в кожній країні не буде бракувати поживи, води, будинків чи життя. Там не буде смерті, бо Я дам усім тим, які увійдуть, Вічне Життя. Усі народи працюватимуть разом, щоб поширювати Слово Боже і щастя, якого неможливо досягти на землі сьогодні, буде одним із найбільших Дарів, які Я подарую вам. Ви будете дуже любленими і любитимете Мене так, як Я люблю вас.

Багато з вас зустрінуться з поколіннями своїх родин з глибини віків. Покоління будуть продовжуватися, так що ви побачите своїх синів і дочок у шлюбі і в них будуть народжуватися досконалі Божі діти – усі благословенні великими Ласками. Там буде призначений Глава Моєї Церкви і його ім’я Петро, бо Я обіцяв, що він сформує Мою Церкву на землі. І тому в Новому Раю він очолить Мою Церкву.

О, якби Я тільки міг показати вам те, що вас очікує, ви б плакали сльозами радості і прокладали б собі шлях до Воріт. Тому, будь ласка, усі ви, ігноруйте спроби зупинити вас у ваших пошуках Вічного Життя. Ігноруйте тих, які кажуть вам, що Я не існую. Не довіряйте тим, які використовують Моє Святе Слово, щоб переконати вас, що це не Я промовляю до вас зараз через ці Послання.

Ви повинні боротися, щоб усім вам було надано це прекрасне Спадкоємство, бо жодна людина не має права відмовити іншу від цього великого Спадкоємства, яке належить кожному, неважливо, якими почорнілими можуть бути їхні душі. Я даю вам інструменти, щоб принести Мені ці душі звідусіль, щоб ми разом могли зруйнувати роботу сатани і швидко рухатися в Новий Світ.

Мій мир нехай буде з вами.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.