893. За кожний злий акт війни і терору Бог прожене їх і вразить смертю

Вівторок, 27 серпня 2013 р. Божого, 23:45

Моя ніжно улюблена дочко, невдовзі світ потерпатиме від страшних воєн, ненависть буде поширюватися і заразить багато народів. У більшості країн буде присутнє хвилювання та поділ і тоді люди зрозуміють, що часи неймовірно змінилися.

Буде відчуватися глибоке тривожне занепокоєння і людям буде важко зрозуміти, кому довіряти. Саме в такий спосіб сатана заражає Божих дітей, налаштовуючи одних проти інших. Тільки ті, які вірять в правдивого Бога, знайдуть розраду, бо вони знатимуть, що їхня віра і любов до Мене зроблять їх сильними.

Ви повинні посилено молитися, щоб обман, який зійшов і є причиною багатьох воєн, був розкритий таким, яким він є – спробою викликати глибокий поділ і ненависть з метою контролю. Мій Отець покарає гнобителів, бо вони є причиною спустошення і болю невинних. Вони можуть вбивати і калічити багатьох, але вони будуть повалені Моїм Отцем за свої злодіяння.

Ті, які вважають, що вони можуть викликати війни та обдурювати світ, не отримають багато часу на вихваляння своїми злими вчинками. Їхня доля запечатана. Втручання Божої Руки буде помітним у кожній частині світу. За кожний злий акт війни і терору Бог прожене їх і вразить смертю.

Війни, створені рукою людини, руйнують життя тіла. Покарання Мого Отця перешкодить життю душі отримати Дар Спасіння.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.