892. Фарисеї бичували і мордували багатьох перед тим, як вони, нарешті, розіп’яли Мене

Понеділок, 26 серпня 2013 р. Божого, 20:20

Моя ніжно улюблена дочко, перед тим, як Мене розіп’яли, Мої вороги створили багато ненависної брехні про Мене. Фарисеї багато разів скликали зібрання, щоб вирішити, що зі Мною робити. Вони ні на хвилину не визнали б того, що Я був посланий Богом, щоб спасти людство. Як вони Мене ненавиділи. Як вони кричали і мучили тих Моїх учнів, яких впіймали.

Фарисеї бичували і мордували багатьох перед тим, як вони, нарешті, розіп’яли Мене. Їхня жорстокість і злість були направлені проти Божого Вчення та Найсвятішої Біблії. Вони не зупинились, поки не розшукали Мене. Вони проповідували Слово Боже, а потім нехтували Словом Божим – все одночасно. Вони не тільки засуджували Мене, але й заявляли, що Бог ніколи не послав би такого Месію. Вони дивилися зверхньо на скромних і бідних людей і на тих, кого вони вважали неосвіченими в богослов’ї. Їхня ненависть до Мене відлякувала багато бідних душ, які відвідували храми. Ті, які запитували їх, чому вони, фарисеї, засудили Мене, і самі були засуджені за те, що намагалися ставити під сумнів їхню причину не визнавати Мене.

Багато фальшивих пророків проповідувало, коли Я ходив по землі, але Мене вважали божевільним та тим, якого не можна толерувати. Багато з тих фальшивих пророків цитували Книгу Буття і робили безглузді заяви, які ображали Бога, однак до них ставилися терпеливо і звертали на них мало уваги.

Хоч вони були свідками чудес, які Я творив, вони все одно не відкрили свої очі на Правду, оскільки не хотіли бачити. Священики тих часів виголошували багато привселюдних промов, у яких засуджували Мене як сина сатани та попереджували, що виженуть з храмів тих, яких побачать поруч зі Мною. Вони відкинули Мене, бо не могли прийняти Мого скромного походження і тому, що Я не був освічений згідно їхніх високих очікувань. Отож вони дійшли до висновку, що Я не міг бути Месією. Вони вважали, що Месія буде походити з їхнього оточення. Тому вони так ненавиділи все, що було пов’язано зі Мною. Вони відчували загрозу від Моїх Слів, які торкалися їх у спосіб, якого вони не розуміли.

Вони не були готовими до Мого Першого Пришестя. Вони, безумовно, не є сьогодні готовими до Мого Другого Пришестя. Будь-кого, хто насмілиться сказати, що він є пророком, посланим попередити Божих дітей про Друге Пришестя, будуть толерувати, аж поки Правда не буде виявлена. Та коли себе розкриє правдивий пророк і проголошуватиме Слово Боже, то його будуть ненавидіти і привселюдно засуджувати. Коли ви побачите пряме засудження, яке базується на незнанні даних Мною Обітниць, що Я прийду вдруге, та коли ненависть буде настільки жорстокою, що злочинці ламатимуть Слово Боже, тоді ви будете знати, що їхня ненависть направлена проти Мене. Тільки Я можу викликати таку ненависть серед грішників. Тільки Мій Голос розпалює таке протистояння.

Якщо б Я в цей час ходив по землі, вони розіп’яли б Мене знову. Ті, які стверджують, що люблять Мене і провадять Моїх послідовників у християнський Церкві, на жаль, були б першими, які б забили цвях у Моє Тіло.

Пам’ятайте, жоден з Вас негідний постати переді Мною. Ніхто з вас немає права привселюдно засуджувати Моє Слово, якщо ви не знаєте Мене. Ви, які засуджуєте Мене, в той час коли Я намагаюся сповнити Остаточний Завіт Мого Отця, не маєте сорому. Ваша гординя огидна Мені. Ви засудили власні душі в Моїх Очах. Ви так нічого і не дізналися про Мене. Ви не вірите у Святе Письмо, тому що заперечуєте, що Моє Друге Пришестя відбудеться.

Останнього Дня вас попросять порахувати душі, які ви втратили для Мене. Того Дня, коли ви будете волати про Моє Милосердя, ви не будете здатними дивитися Мені в Очі.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.