894. Матір Спасіння: В Останній День, коли почне світати, по всьому світу буде чути гучний звук сурми

Середа, 28 серпня 2013 р. Божого, 20:00

Мої діти, дозвольте Мені обійняти вас, оскільки ви продовжуєте зносити образи проти Мого Сина, яких ви є свідками.

Якщо ви прислухаєтеся до цих Святих Послань і навчитеся їх розуміти, то багато з вас з великою мужністю ітиме вперед, щоб попередити світ про часи, які надходять, щоб Бог міг підготувати Своїх дітей до Нового Раю.

Ви повинні зрозуміти, що вас будуть ненавидіти за вашу Працю для Мого Сина. Багато хто не буде вас приймати і внаслідок цього ви будете терпіти біль і приниження. На кожному своєму кроці ви зустрінетеся з перешкодою, тому що ви йдете слідами Мого Сина.

Нікому з вас не буде легко, поки ви спокійно не приймете, що цього слід очікувати. Навіть ті, які йдуть слідом за Моїм Сином, але які не приймають ці Послання, боротимуться з вами і будуть переслідувати вас в Його Ім’я. Вони не бачать того, що поводячись з такою ненавистю, ображають Мого Сина.

Ви повинні визнати, що коли Мій Син дає пізнати Себе, то Його Слова будуть атаковані і викличуть великий поділ. Якщо ви зрозумієте, чому зіштовхуєтеся з такими нападами і чому є покараними за промовляння до світу в Його Ім’я, то ви зауважите, що ця Праця стане легшою.

На жаль, це переслідування буде тривати аж до Дня Його Другого Пришестя. Будь ласка, заради Нього, прийміть ці випробування з любові до Нього, бо завдяки цим стражданням ви принесете велику славу Богові. Жодна крихта цього страждання не буде даремною, бо коли ви приймете ці страждання з любові до Ісуса, то вони переможуть злого духа і послаблять його план по знищенню людства.

Пробачте тим бідним душам, які борються з цією Місією. Не звертайте уваги на жорстокість, яку вам доводиться зносити в Ім’я Мого Сина. Визнайте, що коли вони ненавидять вас через вашу любов до Мого Сина, то ви перебуваєте в дуже великій Божій Ласці.

Пробачте тим висвяченим слугам, які перешкоджають вам говорити про Книгу Істини. Вони не розуміють величини Божого Плану з підготовки людства до Нового Початку, бо вони самі не готові. Багато з них роблять те, що вони роблять, лише зі своєї любові до Мого Сина. Вони не мають поганих намірів. Вони просто не бачать, тому що вони не можуть бачити.

Моліться, моліться, моліться, щоб Мені, вашій Матері, була дана Влада допомогти вам витримати цей шлях і не здатися, поки Останній День не наблизиться. В той День, коли почне світати, по всьому світу буде чути гучний звук сурми. Вона буде звучати так, як ви цього очікували і це буде супроводжуватися співом хору ангелів. Її буде чутно в кожній окремій країні, великому місті, містечку, селі – скрізь. Потім ти, Моє дитя, як Сьомий Ангел оголосиш, що Мій Син прибув. Небо змінить свій колір на золотий і невдовзі по цьому кожен чоловік, жінка і дитина – кожен грішник побачить Чудо. Мій Син явить Себе на хмарах так само, як Він відходив. Потім з Неба зійде Новий Єрусалим – Новий Початок для всіх тих, які прийняли Боже Милосердя.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.