891. Бог Отець: Бійтеся ви, які піднімаєтеся і проклинаєте Мого Сина

Неділя, 25 серпня 2013 р. Божого, 18:00

Моя найдорожча дочко, Я заповідаю великий Дар світові завдяки цій Моїй Найсвятішій Місії. Я збираюся врятувати двісті мільйонів душ, без вагань, незалежно від того, як сильно вони Мене ображають і Я зроблю це наступного тижня завдяки стражданням, які пов’язані з цією Місією.

Мій Акт Втручання відбувається на твоє прохання, Моя дочко, і Я продовжуватиму надавати великі Дари, поки триває ця Місія. Ті, які люблять Мене, будуть терпеливо зносити переслідування, з якими вони зустрінуться і будуть продовжувати терпіти, бо таким є Моє Бажання.

Ті, які переслідують тебе, Моє дороге дитя, через те, що ти продовжуєш проголошувати Святе Слово Мого Сина, повинні знати наступне. Якщо ви будете демонізувати Мого Сина, Я покараю вас. Якщо ви будете демонізувати Його Пресвяте Слово, а потім будете говорити, що ви є Божими дітьми, Я вкину вас у пустелю. Ніщо не перешкодить Моєму пророку завершити цю Місію. Ніщо. Якщо ви спробуєте, то зазнаєте невдачі, бо ви будете вести війну, якої ніколи не виграєте. Моя Всемогутня Влада не може бути порушена, змінена чи оскаржена. Якщо ви кинете виклик Моєму Божественному Втручанню для порятунку світу, то ви відчуєте на собі Мій Гнів. Ви будете знищені. Бійтеся ви, які піднімаєтеся і проклинаєте Мого Сина. Ваша гордість і ваш непослух стануть вашим падінням. Я попереджував про наслідки ігнорування Мого Голосу через давніх пророків.

Я зараз рухаюся вперед, щоб завершити початок остаточного наступу на людство. Я дозволив відбутися остаточній битві. Я дав злому духові останній шанс заразити тих, які притягнуті до нього. Я роблю це, щоб через Милосердя Мого Сина душі відмовилися коритися звірові. Вони зроблять це через свою вірність Моєму Синові. Тим, які не знають Мене або Мого Сина, будуть надані великі Ласки, щоб вони прийняли спасіння. Усе спасіння відбувається через Силу Мого Милосердя. Тільки вперті і затверділі серця залишаться вірними звірові. А всіх інших Я притягну до Себе. Я забезпечу, щоб кожній душі були надані усі можливості, щоб вони могли спокутувати свої гріхи перед Моїм Сином, перш ніж настане Останній День.

Ця Остання Місія була створена на Небі від самого початку. Всі ангели і святі спільно працюють, щоб повернути всіх Моїх дітей назад до Мене, їхнього улюбленого Отця. Зараз відбувається остаточна подорож. Всі ті, які йдуть за Моїм Сином, перебувають у цей час близько Нього. Ви не зможете витримати цього болісного шляху, якщо не будете слухати того, що Він вам говорить. Не піддайтеся впливу тих, які день і ніч працюють, щоб примусити вас відвернутися. Якщо ви дозволите на це, то вам буде дуже важко піднятися знову.

Ви є ніщо без Мого Сина. Ви є ніщо без Мене. Доки ви цілковито не підкоритеся і не підете слідом за Правдою, ви ніколи не знайдете її.

Якщо ви спробуєте перешкодити Мені, вашому Творцеві, надати світові Правду, то Я повалю вас і ваш плач не зазнає потіхи. Я вкину в пустелю гордих та зарозумілих, які вважають, що вони знають більше, аніж Я. Ви не доб’єтеся успіху, якщо зневажаєте Моє Слово і заперечуєте Мою Присутність, коли Я намагаюся врятувати вас.

Невдячні люди, у вас залишилося мало часу. Слухаючи Мене, ви можете прийти до Мене, але зможете це зробити тільки тоді, коли прийдете на колінах з похиленою головою і впадете в покорі перед Моїм Сином. Моя Місія досягла дуже небезпечного етапу, бо ті, які є Моїми ворогами, докладуть усіх зусиль, щоб розірвати її на шматки. І хоч може виглядати, що так сталося, але знайте, що у цих Моїх ворогів дуже мало часу і невдовзі, коли Моя Терпеливість вичерпається, їх більше не буде, бо вони ніколи не побачать Мого Обличчя.

Ваш Отець

Бог Всевишній

 

Аудіозапис

Поділитися в соціальних мережах
Bookmark the permalink.