886. Моє Друге Пришестя не може відбутися, поки не буде викорінено зараження гріхом

Середа, 21 серпня 2013 р. Божого, 18:05

Моя ніжно улюблена дочко, оновлення і очищення землі вже розпочалося, оскільки Мій час наближається. Моє Друге Пришестя не може відбутися, поки не буде викорінено зараження гріхом через очищення, яке необхідне на цій землі.

Коли земля буде очищена, душі кожного віросповідання будуть занурені у віднову духа і багато з них пройдуть через страшну духовну битву. Вони не будуть розуміти цього терпіння, яке переживатимуть, але Я дозволю на це через Моє Милосердя. Для того, щоб бути готовими постати переді Мною і отримати Дар Вічного Життя у Новому Раю, душі спочатку повинні бути очищеними. Це очищення відбудеться на землі для тих, які житимуть під час переслідування антихристом, а також для тих, які переживуть перехід у Новий Рай. Водночас розпочнеться оновлення землі і все зло буде виполено, крок за кроком.

Будьте вдячними за те, що Мій Отець не втратив Терпеливості і не карає Своїх дітей відповідно до тягару їхніх гріхів. Будьте вдячними також за те, що Він зараз не відвертається і не забирає ті душі, які справді люблять Його, геть з цієї землі, яка огидна Йому своїм беззаконням.

Мій Отець наполегливий, тому що Його діти є Його творінням і Він не дозволить, щоб сатана забрав їх. Люцифер був настільки заздрісним, що коли Мій Отець створив людину за Своїм Образом і Подобою, він присягнувся боротися до останнього дня, щоб повернути людину проти її Творця.

Мій Отець буде втручатися з Любові, щоб знешкодити силу сатани. Всякі намагання сатанинської версії Триєдиного Бога, що складається з лжепророка, антихриста і духа зла будуть зірвані. Ця битва буде неприємною, несправедливою для багатьох душ, які будуть занадто слабкими, щоб вирватися з хватки злого, але вона буде виграна Всемогутнім Богом.

Всі ви повинні звернутися до Мого Отця та благати Його спасти ваші душі і захистити вас, щоб ви не пішли за звіром дорогою загибелі.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.