885. Я гарантую, що ще мільйони почують Мої Слова

Вівторок, 20 серпня 2013 р. Божого, 19:20

Моя ніжно улюблена дочко, Моя Любов і Моє Співчуття до всіх грішників означає, що Я уділяю Велике Милосердя мільярдам душ. Від сьогодні Я відкрию їхні очі на Мої Послання для людства. Я гарантую, що ще мільйони почують Мої Слова, щоб Я зміг забрати до Нового Раю значно більше загублених душ. Всі ті душі, які ніколи б не прийняли цих Послань через свою впертість, тепер побачать їх такими, якими вони є насправді – Актом Милосердя з Мого боку, щоб Я міг спасти їхні душі.

Священики, які засудили Мої Послання і оголосили їх словами диявола, на той час усвідомлять, яку жахливу помилку вони зробили, відмовляючи душам у можливості слухати Мій Небесний Голос.

Невіруючі, які з усіх сил намагалися знайти мир, будуть притягнуті до Моїх Послань і невдовзі вони шукатимуть потіхи у Мене. Я чекаю на них і як тільки вони прийдуть до Мене, Я наповню їх тугою за Моєю Любов’ю, щоб вони стали безсилими ігнорувати Мене.

Ті, які вірять в Бога, Всемогутнього Отця, але не визнають Мене, Його улюбленого Сина, у своїх душах відчуватимуть хвилювання. Вони будуть волати за Правдою, коли побачать, як світ змінився до невпізнання.

Тоді ті, які люблять Мене і залишаються твердими у своїй вірі, але не розпізнають Мене, коли Я взиваю до їхніх душ, будуть переможені через остаточне усвідомлення, коли Моя Божественна Присутність дасть їм пізнати себе. Я радітиму, коли ці Мої послідовники дозволять Мені вести себе у відповідний спосіб у цій остаточній подорожі. Я даю світові ці Дари, бо Я люблю кожного. Очікуйте на цей Дар з любов’ю та вдячністю.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.