884. Матір Спасіння: Мої діти по цілому світі, ви повинні слухати Мене, вашу улюблену Матір, в цей час скорботи

Понеділок, 19 серпня 2013 р. Божого, 18:28

Мої діти по цілому світі, ви повинні слухати Мене, вашу улюблену Матір, в цей час скорботи. Я закликаю особливо тих, які мають велику набожність до Мене, Божої Матері, бо Я втішаю вас у цей час великого відступництва. Ви повинні прийняти це Втручання з Небес з радістю та бути вдячними за цей великий Дар, який вам дається через велику Любов Мого улюбленого Отця.

Якщо ви вважаєте, що не можете перенести цієї загрозливої хвилі поганства, яка скоро поглине Церкву Мого Сина по всьому світу, то ви повинні просити Мого заступництва. Що б не сталося, якщо ви залишитеся вірними Моєму Синові, хоч буде зроблено все можливе, щоб відтягнути вас, тоді все буде добре. Ніколи не втрачайте надії, бо велика Слава Мого Сина і Божа Воля невдовзі будуть виявлені.

Неважливо, як багато людей у Церкві буде введено у серйозну помилку, Слово Боже буде поширюватися немов пожежа. Два свідки Слова Божого – правдива Християнська Церква і Дім Ізраїлю вистоять під час випробування часом. Вогонь виллється з їхніх уст у вигляді Святого Духа.

З часом, коли мерзота запустіння буде виявлена, ті, які залишаться вірними Правді, піднімуться і Царство Христове буде їхнім. Брехня завжди буде викрита, хоч на початку ті, які були наповнені Даром Святого Духа, дуже сильно страждатимуть, коли стануть свідками жахливого осквернення в церквах Мого Сина. Правда буде побачена, а всі ті, які на початку були введені в оману, нарешті зрозуміють зло, яке лежатиме перед ними.

Ви повинні тільки довіряти Моєму Синові під час цієї болісної подорожі, де до вас будуть ставитись як до злочинців через ваше наполягання залишатися вірними Божому Слову. Будь ласка, пам’ятайте про шлях Мого Сина на Голготу. Прийміть цей хрест з любов’ю і гідністю, бо так ви сильно потішите Мого Сина, коли будете нести Його тягар. Завдяки вашим жертвам і стражданням Він відкупить найменш достойні душі і тоді Він буде в стані об’єднати всіх Божих дітей.

Ваша улюблена Мати

Матір Спасіння

Bookmark the permalink.