883. Їх попросять присягнути на вірність новою клятвою, щоб залишитися вірними Церкві

Неділя, 18 серпня 2013 р. Божого, 17:45

Моя ніжно улюблена дочко, реалізація плану лжепророка по введенню в оману духовенства у світі розпочалася.

Під виглядом оновлення і відродження Католицької Церкви все духовенство з цієї Церкви буде вислано на реколекції, щоб заохотити їх прийняти нове апостольство. Це стане масово поширеним і багато будуть говорити про те, що їхньою метою є об’єднати всіх у світі в ім’я справедливості. Їм скажуть, що ця нова місія обіймає бідних у світі, що вона прагне досягнути єдності. Їх попросять присягнути на вірність новою клятвою, щоб залишитися вірними Церкві. Їх не попросять скласти визнання своєї віри в Мене чи в Моє Святе Слово. Натомість вони присягнуть на вірність новим самопроголошеним лідерам, які захопили Престіл Петра.

Не припустіться помилки, тих, яким був уділений Дар Священства, попросять взяти участь у фальсифікації, де Я, Ісус Христос, не буду на першому плані, хоч здаватиметься, що це так. Гроші будуть рушійною силою і буде створена нова фінансова організація для контролю за пошуком фондів, щоб забезпечити матеріальною допомогою бідних у світі.

Коли ви зміните ваші священичі свячення в будь-який спосіб, а потім присягнете своє життя будь-кому, хто ламає усі зв’язки зі Мною, тоді ви більше не будете здатними служити Мені. Все виглядатиме так, ніби це було зроблено для спрощення всього в Очах Бога. План полягатиме в тому, щоб переконати Моїх висвячених слуг добровільно взяти участь в мерзоті, яка пов’яже суспільство і світський світ з Церквою, яка була встановлена Мною, Ісусом Христом.

Саме так Мене зневажать. Невіруючі аплодуватимуть усім зусиллям прийняти секуляризм [світськість], який розглядатиметься як добра річ для нового, так званого сучасного суспільства.

Християнам невдовзі здасться дивним, коли вони побачать, як члени світського світу з ентузіазмом приймуть Католицьку Церкву. Але багато хто розвіє свої сумніви і прожене своє занепокоєння, оскільки вони впадуть у великий обман. В ядрі того плану революціонізації Церкви лежить ненависть до Мене і до всього, що Я дав Моїй Церкві. Ви повинні ставити під сумнів усе, що буде відбуватися найближчими днями. Вимагайте пояснень, коли вони змінюють Моє Вчення і перекручують його, щоб пристосуватися до поган. Жоден учень, призначений Мною, не отримав би влади так чинити, бо це прирівнюється до богохульства.

Горе тим, які дозволять фальшувати Моє Святе Слово та дозволять створити умови для виявлення поваги тим, які заперечують Мене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.