819. Ви не повинні боятися, бо все обіцяне Мною є ваше і є вашим Спадкоємством

Понеділок, 10 червня 2013 р. Божого, 23:00

Моя ніжно улюблена дочко, світ має знати, що Час Мого повернення є близький. Мій Час уже розпочався, оскільки Я намагаюся повернути людство до Себе перед Моїм Великим Днем.

Я готую усіх вас у цей час, хоч багато хто пропустить все повз вуха. Я роблю це з любові – для кожного з вас, кого люблю, для кожного з вас, за кого віддав Моє Тіло. Ви будете свідками Мого Втручання, коли Я відкрию людству очі і всі це виразно побачать.

Коли Моя Місія буде прийнята, відбуватимуться чуда. Моя Присутність буде відчутна і Я дам Себе пізнати через Акт Великого Милосердя. Цей план має на меті залучити вас назад до Мого Славного Спасіння, повернути тих з-поміж вас, які більше не вірять у Моє Існування.

Я – Цар, Який Царюватиме у Новому Раю, обіцяному Мені Моїм Отцем. Ті, які не знають Мене, послухайте Мене зараз. Ви є Мої. Я принесу Вам життя, не те, яке ви знаєте на цій землі, а Вічне Життя.

Ви не повинні боятися, бо все обіцяне Мною є ваше і є вашим Спадкоємством.

Ви народилися для цього Царства, щоб Господь Бог, Мій улюблений Отець, міг відтворити світ таким, яким він був на початку. Він є Початок, бо Він створив його. Він є Кінець, бо коли настане Великий День, не буде більше страждань, оскільки Новий Початок – Вічне Життя – буде даровано тим, які приймуть Божу Любов. Ви повинні стати більш довірливими, менш цинічними і прийняти Великий Дар Життя, який може походити тільки від досконалого Бога.

Тільки Бог міг створити таке чудо – Дар Життя.

Тільки Бог може дати вам Вічне Життя, де смерть буде переможена, а разом з нею і все зло.

Ви повинні дивитися у майбутнє з очікуванням. Ви повинні намагатися дослухатися до цих Послань, бо вони будуть рятувальним канатом, якого ви потребуєте, оскільки дні, які попереду, ставатимуть темнішими.

Я бажаю, щоб ніхто з вас не хвилювався, не турбувався, не почувався наляканим та сумним, бо Мій День Слави буде означати, що Я зітру з вас кожну сльозу, біль, сум і страждання та очищу вас Моєю Великою Славою.

Вкінці ви відчуєте чисте вічне щастя. Все, що ви коли-небудь могли собі уявити про стан Неба, буде вашим.

Якщо ви не можете Мені зараз відповісти через брак довіри, то Я допоможу вам, якщо ви закличете Мене. Просіть Мене про Дар Довіри через цю Молитву Хрестового Походу.

Молитва Хрестового Походу [109]

Про Дар Довіри

О мій найдорожчий Ісусе, допоможи мені довіряти Тобі.

Довіряти Твоїй Обітниці прийти знову.

Прийняти Правду про Твоє Друге Пришестя.

Довіряти Обітниці Бога Отця, коли Він сказав, що дасть Тобі Твоє Царство.

Допоможи мені довіряти Твоєму Вченню і Твоєму Плану порятунку світу.

Допоможи мені прийняти з Благодаттю Твої Дари.

Допоможи мені довіряти Тобі, щоб я позбувся свого страху і міг дозволити Твоїй любові наповнити моє серце і душу.

Амінь.

О, як Я прагну вас потішити, полегшити ваші страхи, занепокоєння і турботи. Як Я бажаю зробити перехід якомога менш болісним, щоб ви не страждали від руки звіра, чия робота буде видима через ворогів Бога.

Якщо ви повністю довіритеся Мені і віддасте себе Моєму Милосердю, то Я урочисто обіцяю, що Моє Милосердя скоротить цей час, коли страждання людства будуть посилюватися через злодіяння тих, які хочуть змусити вас страждати.

Я обіцяю, що Моє Втручання через чуда пробудить свідомість до Правди в тих, які найбільше потребують допомоги. Коли Божа Правда буде прийнята тими, які в дійсності не розуміють Моєї Обітниці Другого Пришестя, однак приймуть її у своїх серцях, тоді страждання будуть зменшені і Я проявлю Моє Милосердя мільярдам душ.

Ваша довіра до Мене допоможе вам пізнати Правду. Якщо ви приймете Правду, то ви приймете Ключі до Мого Нового Царства.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.