818. Коли під звуки сурм Новий Єрусалим зійде на світ, світло заповнить небо і настане тиша

Неділя, 9 червня 2013 р. Божого, 23:15

Моя улюблена дочко, фізичний біль, який ти терпиш у цей час, є для порятунку душ, які настільки віддалилися від Мене, що якби ти не жертвувала Мені ці терпіння як жертовна душа, ті душі були б втрачені для Мене назавжди. Завжди пам’ятай, як це сильно ранить Мене і розбиває Моє Серце, коли Я втрачаю хоча б одну душу.

Моя Любов до людства залишається сталою, бо ніщо не може Мене зупинити у Моїй Любові до кожної дорогоцінної душі. Я так сильно люблю їх, що Дар, який Я дав тобі, Моя дочко, бачити всіх Божих дітей в такий спосіб, як Він їх бачить, чистим серцем, ніколи не закінчиться. Саме тому ти так сильно страждаєш, Моя маленька. Не через тих, чий гнів ображає тебе, але через ті душі, які перебувають у жахливій темряві і чия доля тебе лякає настільки, що ти знову зносиш ці нові фізичні страждання.

Будь-ласка, зрозумій це, коли ти стаєш нетерплячою та засмученою через ці болючі випробування, бо вони є нічим у порівнянні з тими сильними стражданнями, яких зазнають ті душі, яких викраде звір. Вони є нічим у порівнянні із болем страждань, які мають терпіти душі в Чистилищі. Як мало вони будуть значити для тебе тоді, коли ти побачиш, як Я буду виривати зі злої хватки звіра ті душі, які інакше не були б в стані врятувати себе.

Моя дочко, незважаючи на те, наскільки болісним є твоє терпіння, воно не матиме значення, коли Я об’єднаю Божих дітей та коли Найславетніший Рай зійде у Великий День. Коли Новий Єрусалим під звуки сурм зійде на світ, світло заповнить небо і настане тиша, і тоді зазвучать голоси ангелів, чий спів досягне кожну душу перед остаточним моментом. Це буде остання година, коли Я прийду судити живих і мертвих.

Твій Ісус

Bookmark the permalink.