820. Ніколи не робіть цього, бо це саме той гріх, який через своє лицемірство викликає у Мене огиду

Середа, 12 червня 2013 р. Божого, 23:50

Моя ніжно улюблена дочко, оскільки Я з усієї Своєї Сили намагаюся розпалити душі віруючих, передусім через ці Мої Святі Послання для світу, Я повинен ще раз попередити тих, які погано відзиваються про Моє Святе Слово. Чому в той час, як Я шукаю душі, літеплі у своїй вірі – ті з вас, які стверджують, що говорять в Моє Ім’я, засуджують Правду, коли вона надається вам від Агнця Божого через ці Послання?

Яка людина змогла би промовляти до вас у такий спосіб, в Моє Святе Ім’я, і насмілилася б постати перед вами? Жодна. Тільки завдяки Божій Силі Моє Слово може бути розпізнане вами через просту мову.

Людина буде продовжувати грішити, чи то впадати в тяжкі гріхи, які притаманні усім вам у світі. Ви усі є грішниками.

Один грішник ніколи не може пробачити іншому в Моє Ім’я, хіба тільки завдяки Моєму Авторитету через Акт Сповіді, яка звільняє вас від гріха на короткий час. Жоден грішник не може засуджувати іншого грішника в Моє Ім’я, бо не має на це права. Коли ви засуджуєте іншого грішника, навіть коли він тяжко згрішив проти Бога, ви станете такою ж почорнілою душею, як та особа, яку ви відкрито засуджуєте в Моє Ім’я.

Чи ви не знаєте, що викликаєте в Мене біль і смуток, коли раните один одного? Чи ви взагалі не зрозуміли Мене? Чи ви не зрозуміли, чому Я помер за вас? Ті, які досі не розуміють Правди, повинні вислухати Мене зараз. Я не засуджую вас за ваші гріхи, оскільки Я люблю вас і пробачу вам будь-який гріх, яким би жахливим він не був. Але коли ви проголошуєте себе рівними Мені в Моє Ім’я і осуджуєте інших грішників, вживаючи Мого Імені, тоді Я вас також засуджу.

Жоден з вас, як сильно Я б вас не любив, не може судити інших. Тільки Я, Ісус Христос, отримав Владу від Мого Отця судити людство – ніхто інший. Якщо ви вчините цей гріх, то отримаєте Мій Вирок. Ніколи не робіть цього, бо це саме той гріх, який через своє лицемірство викликає у Мене огиду.

Вже майже надійшов той час, коли людство стане свідком Правди. Небагато хто, включно з тими, які сповідують вірність Мені, дадуть відповідь на Мій Заклик, аж поки Мій Отець не зішле на людство багато кар. Ви є настільки засліпленими на Правду про Вічне Життя, такими несприйнятливими до слухання Слова Божого, що єдиний спосіб змусити вас слухати полягає в зісланні кар на людство.

Коли перша з багатьох кар впаде на вас, багато хто буде говорити, що це є природні катастрофи, але коли вони будуть падати на вас дуже швидко і вам не буде куди втекти, тільки тоді ви зрозумієте, що те, що вас спіткало, походить з Руки Бога.

Мій Отець потрясе увесь світ. Ті з вас, які сумніваються у Його Існуванні, зрозуміють, що ці події не можуть бути зумовлені лише самою природою. Ті з вас, які вірять в Мене, але висміюють Божественні Послання, з’їдять свої слова та бажатимуть відрізати свої язики, тому що невдовзі ви усвідомите, як ваші мерзенні слова ображають Мене. Ви не лише проклинаєте Бога, але перешкоджаєте цій Божественній Місії у спасінні душ.

За кожну душу, якої Мене позбавите, ви будете страждати вічно. Коли ви будете бунтуватись перед Обличчям Бога, вам не буде дозволено так чинити. Пам’ятайте, не має значення, як сильно Я вас люблю – Я втручатимусь, якщо ви будете намагатися зашкодити Праці Бога в цій Останній Місії порятунку людства.

Час для Книги Істини, яка буде дана світові, зараз надійшов. Якщо ви будете йти за Мною, але не приймете Мене зараз, коли Я вас кличу, то не хвилюйтеся, бо Я не засуджу вас. Але якщо ви спробуєте перешкодити Мені у порятунку Божих дітей, то Я повалю вас.

Ваш Ісус

Спаситель людства

Bookmark the permalink.